Driver Booster güvenilir mi, sürücüler nasıl güncellenmeli?

anilbey55

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar PC'ye format attım. Driver Booster'ın güvenilirliğinden kastım son sürücüleri indiriyor mu gerçekten? Yoksa boş bir program mı? Çünkü niyeyse ilk defa NVIDIA sitesinden güncelleme yapıyorum ve aşırı ağır inen güncelleme dosyası format öncesi Driver Booster kullanıyordum ve 10 dakikada indirilip kuruluyordu. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ayrıca her parçayı bilmiyorum, sürücülerimin tamamen güncel olmasını istiyorum. Bunlara bakabileceğim, güvenilir program önerinizde var mı?

Ekran kartım: GTX 1060 6 GB.
Anakart: ASUS X 470F.
İşlemci: AMD 7 2700X.

O tarz saçma sapan programları önermiyoruz. Ekran kartı sürücünüzü NVIDIA'nın sitesinden el ile indirmeniz en sağlıklısı olacaktır. Zaten sonrasında her güncelleme geldiğinde size GeForce Experience üzerinden bildirim geliyor, o şekilde tek tıkla indirip sürücü güncellemesini yapabiliyorsunuz.

Sürücüleri Windows Update üzerinden yapabilirsiniz, neden hiç kimse oradan yapmıyor anlamıyorum.

O tarz programlar size hiç bir yarar sağlamaz. Elle kurulum yapmanız en doğrusu

Arkadaşlar PC'ye format attım. Driver Booster'ın güvenilirliğinden kastım son sürücüleri indiriyor mu gerçekten? Yoksa boş bir program mı? Çünkü niyeyse ilk defa NVIDIA sitesinden güncelleme yapıyorum ve aşırı ağır inen güncelleme dosyası format öncesi Driver Booster kullanıyordum ve 10 dakikada indirilip kuruluyordu. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim ayrıca her parçayı bilmiyorum, sürücülerimin tamamen güncel olmasını istiyorum. Bunlara bakabileceğim, güvenilir program önerinizde var mı?

Ekran kartım: GTX 1060 6 GB.
Anakart: ASUS X 470F.
İşlemci: AMD 7 2700X.

Windows en yeni driverları kendisi indiriyor zaten. O tür aptal programlar driver falan indirmediği gibi sağlam driverları da bozuyor.

El ile yüklemeniz en sağlıklısı. İlle de otomatik istiyorum diyorsanız Windows Update ile kurun daha iyi, kendisi bazen eski sürüm kursa da severiz.

Geri
Yukarı