Çözüldü Driver Booster ile Driver güncelleyince ses gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlackDagger

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ben Windows 10 kullanıyorum ve Driver Booster ile güncelleme yaptıktan sonra kulaklıktan ses gelmedi. Eski drivera dönme yöntemlerini denedim ama yine düzelmedi. iPhone kulaklığı ve Sony Xperia kulaklığı kullanıyorum.

Çözüm
Yardımlarınız için teşekkür ederim fakat çözümünü buldum. Kulaklığı taktığım zaman Realtek HD Audio Yöneticisi geliyor ordan ayarlara giriyorum ve AC97 ön panel'i seçtiğim zaman ses hem kulaklıktan hem hoparlörden geliyor ve bende hoparlörü çıkartıyorum sadece kulaklıktan geliyor. :)
Realtek'in sitesinden indirin o zaman. Üreticiniz realtek değilse donanım kimliğiyle bulun. Technopat zibilyon çeşit rehber var.

Kulaklık ses sürücüsü üzerinden çalışır.

Yardımlarınız için teşekkür ederim fakat çözümünü buldum. Kulaklığı taktığım zaman Realtek HD Audio Yöneticisi geliyor ordan ayarlara giriyorum ve AC97 ön panel'i seçtiğim zaman ses hem kulaklıktan hem hoparlörden geliyor ve bende hoparlörü çıkartıyorum sadece kulaklıktan geliyor. :)

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı