Driver Booster ile driver yüklemek zararlı mı?

canerky.art

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Merhabalar,

Driver Booster uygulaması ile driverları güncellemek zararlı mı?
Zararlı ise hangi driverları manuel olarak kurmak yeterli olur bir gaming sistem için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar,

Driver Booster uygulaması ile driverları güncellemek zararlı mı?
Zararlı ise hangi driverları manuel olarak kurmak yeterli olur bir gaming sistem için.
Önceden kullanırdım sıkıntı yoktu fakat forumda herkes nefret ediyor bu programdan. Sebebini bilmiyorum demek ki zararlı.

Zararlı değil. Yani Driver Booster virüslü sürücü vs. yüklemiyor. Ancak önermiyoruz kesinlikle. Zira sürücüleri toplu kurduğu için yanlış sürücü yüklemesi veya doğru yükleyememesi gibi durumlarla çok karşılaştık. Özellikle yeni sistemlerde.

Evet. Yanlış veya güncel olmayan sürücüleri kuruyorlar ve sistemde sorunlara yol açıyor. Güncel bir Windows 10 kullanıyorsanız zaten çoğu sürücü kuruluyor. Oyun performansı için ekran kartı sürünüzü güncellerseniz iyi olur.
Evet sistemim güncel, Windows 10, sadece ekran kartı sürücüsünü mü kurmalıyım? Peki chipset sürücü yüklenmemeli mi?

Zararlı değil. Yani Driver Booster virüslü sürücü vs. yüklemiyor. Ancak önermiyoruz kesinlikle. Zira sürücüleri toplu kurduğu için yanlış sürücü yüklemesi veya doğru yükleyememesi gibi durumlarla çok karşılaştık. Özellikle yeni sistemlerde.
Anlıyorum, ben de öyle olduğunu düşünmekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı