Driver Booster ile güncelledikten sonra NVIDIA ekran kartı hata veriyor

Nagato Uzumaki

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, bilgisayarı Driver Booster ile güncelledikten sonra şöyle bir şey oldu. NVIDIA Denetim Masası falan yok oldu. Bulup girmeye çalıştığımda ise şöyle diyor:

Adsız.png

Bunu nasıl çözerim?

O zaman uygulamaya dair hiçbir kalıntı bırakma.

DDU ile şu an kurulu sürücüyü kaldır, sonrasında da ekran kartı sürücünü kur.

O uygulamaya hayatta güvenmem.

Uygulamayı ve kalan dosyaların hepsini sildim, şu anda Driver'i tekrar indirirdim bir sorun gözükmüyor gibi.

O zaman uygulamaya dair hiçbir kalıntı bırakma.

DDU ile şu an kurulu sürücüyü kaldır, sonrasında da ekran kartı sürücünü kur.

O uygulamaya hayatta güvenmem.

Hocam bir şey soracağım benim bildigim format sonrası oto olarak güncfelleme yapmıyor o mu driver olarak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster gibi sürücüler saçma sapan güncellemeler yükler mesela ekran kartın NVIDIA'sa Ryzen'in falan yükleme şansı var bu yüzden

1) bilgisayara temiz kurulum yap
2)NVIDIA'nın driverini kendi sitesinden kur

Hayır, bilgisayarını yeniden başlat sadece.

Peki bir şey sormak istiyorum. Normal benim bilgisayarım ile aynı özelliklere sahip hatta daha düşük özelliklerdeki bir bilgisayar benden daha yüksek FPS alıyorken ben daha düşük alıyorum. Ne yapacağımı şaşırdım hatta o yüzden Driver Booster'i kurup bir de ondan denemek istemiştim. Ekran kartı desen O'nun da driver'i güncel ama bu kasma bu drop nereden geliyor anlamıyorum.

Peki bir şey sormak istiyorum. Normal benim bilgisayarım ile aynı özelliklere sahip hatta daha düşük özelliklerdeki bir bilgisayar benden daha yüksek FPS alıyorken ben daha düşük alıyorum. Ne yapacağımı şaşırdım hatta o yüzden Driver Booster'i kurup bir de ondan denemek istemiştim. Ekran kartı desen O'nun da driver'i güncel ama bu kasma bu drop nereden geliyor anlamıyorum.
Bir çok nedeni olabilir, onun için teknik destek bölümünde yeni konu açın. Çoğunlukla ısı kaynaklı oluyor o sorun.

Aygıt yöneticisinde sarı ünlem işaretli aygıt var mı bakın, varsa onun donanım kimliklerini paylaşın, güncelleyelim.

Geri
Yukarı