Driver Booster ile güncelleme yapınca ileriki zamanlarda bir sorun yaşatır mı?

31411

Kilopat
Arkadaşlar, bir tanıdığın önerisiyle Driver Booster adlı programı kurdum ve güncelleme yaptım. Güncelleme yaparken internet bağlantısı gidip geldi, sonra ekran kapanıp açıldı. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım, fakat olumsuz yorumları görünce güncelleme yaptığıma pişman oldum. Eksik sürücü veya yanlış sürücü yükleyebiliyormuş. Şuan bilgisayarda bir sorun hissetmedim. Programı sildim. Bu yaptığı güncelleştirmeler, ileri ki zamanda bir sorun yaratabilir mi? Bu sorunlar hemen mi kendini belli ediyor, yoksa daha sonra mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Arkadaşlar, bir tanıdığın önerisiyle Driver Booster adlı programı kurdum ve güncelleme yaptım. Güncelleme yaparken internet bağlantısı gidip geldi, sonra ekran kapanıp açıldı. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım, fakat olumsuz yorumları görünce güncelleme yaptığıma pişman oldum. Eksik sürücü veya yanlış sürücü yükleyebiliyormuş. Şu an bilgisayarda bir sorun hissetmedim. Programı sildim. Bu yaptığı güncelleştirmeler, ileri ki zamanda bir sorun yaratabilir mi? Bu sorunlar hemen mi kendini belli ediyor, yoksa daha sonra mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Genelde güncel driverları kurmuyor. Bu programları hangi driverların eksik olduğunu öğrenmek için kullanabilirsiniz.

Yaratır. Driver Booster asla kullanmayın.

Kesinlikle yapar. Lisanslı Drive Booster kullanıyorum ve ilk güncellemeyi yapar yapmaz çok farkedilir şekilde sistem yavaşladı.

Arkadaşlar, bir tanıdığın önerisiyle Driver Booster adlı programı kurdum ve güncelleme yaptım. Güncelleme yaparken internet bağlantısı gidip geldi, sonra ekran kapanıp açıldı. Sonra bilgisayarı yeniden başlattım, fakat olumsuz yorumları görünce güncelleme yaptığıma pişman oldum. Eksik sürücü veya yanlış sürücü yükleyebiliyormuş. Şu an bilgisayarda bir sorun hissetmedim. Programı sildim. Bu yaptığı güncelleştirmeler, ileri ki zamanda bir sorun yaratabilir mi? Bu sorunlar hemen mi kendini belli ediyor, yoksa daha sonra mı? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Driver uygulamaları hiçbir zaman tercih edilmez böyle uygulamalarda mavi ekran/düşük fps/ana ekranda kasma sorunları yaşayabilirsin gerek yok zaten yaz modeli internete driverını öyle indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı