Driver Booster ile pil sürücüsü güncellemek

PowerXitinia

Hectopat
Daha fazla  
Tüm sürücülerimi güncelleyebilıyorum. Ama pil sürücüsünü sürekli güncellesem de güncellendi diyor. Bir süre sonra gene güncel değil diyor.
sürücü.PNG

Program da bilmiyor cunku, yanlış sürücü kura kura kafasi karismis.

Suruculerinizi laptop desteginin sitesinden modeline gore kurabilirsiniz.

Tüm sürücülerimi güncelleyebilıyorum. Ama pil sürücüsünü sürekli güncellesem de güncellendi diyor. Bir süre sonra gene güncel değil diyor.Eki Görüntüle 1924667
Kullanmayın şu andaval programı. Sisteme format atıp her şeyi Windows'a emanet edin. Varsa yapımcının özel driverları yazılımları onları da kurun.

Tüm sürücülerimi güncelleyebilıyorum. Ama pil sürücüsünü sürekli güncellesem de güncellendi diyor. Bir süre sonra gene güncel değil diyor.Eki Görüntüle 1924667

Driver Booster'ın düzgün bir işe yaradığını daha görmedim. Ayrıca Windows Update varken de bir gerekliliği yok. Windows'un sürüm güncellemeleriyle lanet ettiren sürücü güncellemeliryle kendine aşık keden mistik servisi'ne güvenmeniz daha iyi olur.

Driver Booster'ın düzgün bir işe yaradığını daha görmedim. Ayrıca Windows Update varken de bir gerekliliği yok. Windows'un sürüm güncellemeleriyle lanet ettiren sürücü güncellemeliryle kendine aşık keden mistik servisi'ne güvenmeniz daha iyi olur.

Windows Update sürücüleri güncelliyor mu?

DriverFix nasıldır?

Geri
Yukarı