Driver Booster sonrası 920 MX sürücüsü silindi

yusufciit09

Hectopat
Bu konu ile ilgili bir sürü konu açılmış. Çoğunu inceledim ama çözümü bulamadım.

Öncelikle sürücüleri güncellemek için elle hepsini güncelle yaptım ama zaten güncel diyordu, daha sonra Driver Booster 8 diye bir uygulama ile güncelledim. Bir baktım, ekran kartım gitmiş. Yedeklemediğim için uygulamadan geri de alamadım. Çözümü nedir acaba?

Ekran kartım NVIDIA GeForce 920MX Ti.

Discord'u olan biri DDU ile nasıl silip geforcu yeniden nasıl kuracağıma kadar anlatabilir mi? Yusufcirit10#5023
DDU ile sildim geforcu otomatik bulma yaptığımda Java istiyor Java'da yükledim hala aynı sorun manuel denedim yine hata veriyor

DDU'yu indirip bilgisayarınızı güvenli modda başlatın. Güvenli modda DDU'yu açıp ekran kartı bölümünden NVIDIA'yı seçin ve seçeneklerin en üstünde sil ve yeniden başlat (önerilen) gibi bir yazı olacak ona tıklayın. Dosyalar silindikten sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak. Sürücüyü ise otomatik buldan değil, manuel arama kısmından kendiniz seçeceksiniz. O Java bende de öyle maalesef.

DDU'yu indirip bilgisayarınızı güvenli modda başlatın. Güvenli modda DDU'yu açıp ekran kartı bölümünden NVIDIA'yı seçin ve seçeneklerin en üstünde sil ve yeniden başlat (önerilen) gibi bir yazı olacak ona tıklayın. Dosyalar silindikten sonra bilgisayarınız yeniden başlayacak. Sürücüyü ise otomatik buldan değil, manuel arama kısmından kendiniz seçeceksiniz. O Java bende de öyle maalesef.
tamam yaptım ddu ile silince manueldeki indirdiğim hata vermemeye başladı çok teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı