Driver Booster rezilliği

Valla beyler topa tutacaksınız ama ben steam üzerinden driver booster lifetime aldım. Aylardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Aksine gözümden kaçanları da bana bildirip güncelliyorum. Sizin yapmanız gereken tek şey, bu tarz uygulamaları kullanırken ayarlardan, onayınıza sunmadan güncelleştirmeleri yüklemesini kaldırın. Dolayısıyla kafasına göre driver indirip yüklemez, yüklenenlerden haberiniz ve bilginiz olur, kafanız da içiniz de rahat olur PC'ye de zarar gelmez. Önemli olan nasıl kullanacağını bilmek. Öyle hadi indirdim tek tıkla ne var ne yok kendisi yüklesin kafasındaysanız hiç bulaşmayın temiz bilgisayarı bozarsınız.

Valla topa tutacaksınız ama ben Steam üzerinden Driver Booster lifetime aldım. Aylardır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşamadım. Aksine gözümden kaçanları da bana bildirip güncelliyorum. Sizin yapmanız gereken tek şey, bu tarz uygulamaları kullanırken ayarlardan, onayınıza sunmadan güncelleştirmeleri yüklemesini kaldırın. Dolayısıyla kafasına göre Driver indirip yüklemez, yüklenenlerden haberiniz ve bilginiz olur, kafanız da içiniz de rahat olur PC'ye de zarar gelmez. Önemli olan nasıl kullanacağını bilmek. Öyle hadi indirdim tek tıkla ne var ne yok kendisi yüklesin kafasındaysanız hiç bulaşmayın temiz bilgisayarı bozarsınız.

Kardeşim burada Driver Booster ile ilgili bir makale uzunluğunda bir yazı bile yazabilirim. Tekrar söylüyorum Driver Booster gibi bir saçmalığa karışmak saçmalıktan ibaret. Bilgisayarın ekran kartını ankartını vb. donanımlarının sürücüsünü aratıp o ekran kartının veya anakartı üreten markanın (ASUS, MSI, Gigabyte vb.)Sitesinden indirler. İki dakika bile sürmez. Onu yapamıyorsa Technopat Sosyal'de donanım kimliğiyle birlikte konu açsa bile her türlü yardımcı oluruz. O yüzden dediğim gibi Driver Booster'a karışmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı