Driver Booster deneyimim

YigiTZ0

Hectopat
Makaleler
1
Hiçbir yerde bilgisayarım ile ilgili sürücü bulamayınca (sonradan taktığım 23 yaşındaki ses kartı dahil) Driver Booster kullanmak zorunda kaldım. Programı açtım ve bütün sürücüleri kurdum. Sıkıntısız her şey çalışıyordu fakat devamında çok sorun yaşadım. Bilgisayara USB sürücüsü kurmuş iyi güzel fakat bu kurduğu USB sürücüsü yüzünden pek çok sıkıntı çektim. Bilgisara bu sürücüyü kurduktan sonra bir sebepten dolayı bilgisayarı sıfırladım ve bir baktım ki kurulum ekranında USB portları çalışmıyor. Eski girişe klavye mouse bağladım fayda etmedi. PC'ye tekrardan format atmak zorunda kaldım. Siz siz olun Driver Booster kullanmayın. Benim çektiğim sıkıntı bunlarlada sınırlı kalmıyor. Ekran kartının 2016 sürüm sürücüsü olması yerine 2014 son çeyreği tarihinde bir sürücü kurmuştu. Eski sürücü deyip geçmeyin. Sorun çıkartıyor.

Sıfırladıktan sonra USB girişlerinin çalışmaması Windows'tan kaynaklanıyor, Driver Booster'dan değil. Onun harici haklısınız.

Bu sürücüleri kurmadan önce; Windows'u önceki sıfırlamalarımda hiçbir sorunum yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu kişi yaşadı bu sorunu, hepsi de Driver Booster kullanmış olamaz bence.
Ben bu bilgisayarda windowsun kendi kurduğu sürücülerle birlikte sıfırlayınca sorun çıkmıyordu. Arada sıfırlarım. Ve Driver booster kullanmadan önce hiç bir sıkıntısı yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı