Driver Booster sonrası klavye çalışmıyor

Wearith

Hectopat
Bir tane arkadaşım bana Driver Booster önerdi. Ben de yükledim. Bütün hepsini güncelledim. Çok da anlamıyorum bu konulardan ve yeniden başlattı bilgisayarı. Açıldıktan sonra klavye çalışmamaya başladı ve şifre var bilgisayarda, giremiyorum. Ne yapmalıyım?

Bir bilgisayara kurulacak en son uygulama sürücü bulma uygulamalarıdır. Driver Booster bu tarz dandik uygulamaların başını çekiyor. Temiz kurulum yapın ve bu tarz uygulamaları kurmayın.

Bir bilgisayara kurulacak en son uygulama sürücü bulma uygulamalarıdır. Driver Booster bu tarz dandik uygulamaların başını çekiyor. Temiz kurulum yapın ve bu tarz uygulamaları kurmayın.
En son kelimesi bile fazla. Temiz kurulum yapmanız lazım en iyi şekilde kullanabilmek için. Bu size ders olur en azından sürücüleri anakartın veya bilgisayarın üreticisinden indirin.

Driver Booster driverleri yanlış kurabilen bir program bu kurulum sonrası:
1-Mavi Ekran Hataları
2-Driver Sürüm hataları
3-Crackli olmasından dolayı uyuşmazlıklar
4-Yanlış Driver kurulumu
Gibi hatalar ortaya cıkabiliyor.
O yüzden manuel kurulum tavsiye ediyoruz.

IObit ürünlerini zaten kullanmayınız kullandırtmayınız. Hepsi 5 para etmez programları var. Arkadaşının sana garezi varmış sanırım, daha dikkatli ol bu devirde. Bana da bi arkadaşım Intel sistem topla demişti, düşün artık hainliği.

Geri
Yukarı