Driver güncellemesi sonrası fare, klavye, monitör çalışmıyor

Driveri sildim ve düzeldi şu an tekrardan erişebildim bilgisayara sürücüleri güncelleyebileceğim bir program önerebilir misiniz?
Driverları manuel güncellemek her zaman en garanti yoldur. Driver Booster ve türevi uygulamaların garantisi asla olmaz. Ekran kartınızın modelini ya da donanımlarınızın modelini bilmiyorsanız öğrenmek çok kolay, öğrendikten sonra google yardımı ile parçaların son sürüm driverlarını bulabilirsiniz. Aman 3. parti websitelerini kullanmayın. Genellikle ekran kartı ve chipset yongası güncellemek çok kolaydır. onboard lan ve audio yani anakart driverları ise anakart modelinizi yazarak çok kolay resmi anakart markanızın websitesinde bulabileceğiniz şeylerden.

Driveri sildim ve düzeldi şu an tekrardan erişebildim bilgisayara sürücüleri güncelleyebileceğim bir program önerebilir misiniz?

Hocam ana driverları kurun yeterli ekran kartı ses kartı Ethernet driveri vs gibi ses ve Ethernet'e Realtek veya anakartının sitesinden ulaşabilirsin ekran kartı zaten AMD software kısmından indirebilirsin.

Nasıl bir hata ile karşılaşıyorsunuz ekran resmini bırakabilir misiniz buraya?

Ekran kartınızın resmi driver linki burası hep buradan kontrol edin güncel driver olup olmadığını. https://www.amd.com/en/support/graphics/radeon-500-series/radeon-rx-500-series/radeon-rx-570
Eski sürümde öyleydi şimdi 1809 yükledim sorunsuz indi.

Hocam ana driverları kurun yeterli ekran kartı ses kartı Ethernet driveri vs gibi ses ve Ethernet'e Realtek veya anakartının sitesinden ulaşabilirsin ekran kartı zaten AMD software kısmından indirebilirsin.
Benim anakart msi ses sürücüsünü nerden bulabilirim.

Eski sürümde öyleydi şimdi 1809 yükledim sorunsuz indi.

Benim anakart msi ses sürücüsünü nerden bulabilirim.
Anakart modeliniz nedir? Eğer biliyorsanız google'a msi "anakart modeliniz" driver yazarak resmi msi sitesine ulaşabilir oradan güncel bios, lan, audio driverlarına ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı