Çözüldü Driver Booster sonrası Wi-Fi kullanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Toriaga

Centipat
Bir sorundan ötürü arkadaşımın tavsiyesiyle Driver Booster kullanarak sürücü güncelleştirdim, kullanmaz olaydım. Bir iki kere ekran gidip geldi bunda sorun yok normal dedim, sonra internet bağlantım gitti. Kasamda Wi-Fi anteni yok ve kablo bağlama durumum da yok bu yüzden USB girişi olan harici bir anten kullanıyordum. Bir iki kere yeniden başlattım USB'yi görüyor Wi-Fi bağlantılarını görebiliyorum, bağlan dediğimde farklı hatalar alıyorum SS'i bıraktım. Formatı en son seçeneğe bırakıyorum bunu çözmenin bir yolu yok mu? Şu an telefonu bağlayıp internet sağladım Windows 11 yükleniyor arkada acaba Windows 11 yüklersem driverlar da sıfırlanabilir mi?

diger sorun bu da.PNG

bu aga baglanmiyo.PNG

Çözüm
Ağ bağdaştırıcılarında en baştaki aygıtı sağ tıklayıp cihazı kaldır tıklayıp açılan pencerede sürücüsünü kaldırı seçip kaldırdıktan sonra kendisi tekrar yükledi ve sorunum çözüldü. Aynı sorunu yaşayanlar için yazmak istediğim, meğer tek sorun ondaymış.
Telefondan Google'a girip şuan kullandığınız laptop'un marka modelini yazın. Ardından kendi sitesinden ağ sürücüsünü indirin. USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Sonra indirdiğiniz sürücüyü çalıştırın ve kurun.

Telefondan Google'a girip şuan kullandığınız laptop'un marka modelini yazın. Ardından kendi sitesinden ağ sürücüsünü indirin. USB kablosu ile bilgisayara bağlayın. Sonra indirdiğiniz sürücüyü çalıştırın ve kurun.

Başkasına cevap yazacaktınız galiba. Özellikle belirttim masaüstü diye telefondan bağlanıyorum diye. Ağ bağdaştırıcılarında herhangi bir sorun göremiyorum hdb interface adında bir şey sorun çıkarmıştı sonra kendiliğinden hata gitti. Onunla ne alakası vardır bilmiyorum.

DDU ile sürücüleri kaldırıp kullandığınız parçaların resmi driverlerini yükleyin, saçma sapan uygulamalar kullanmayın.

Ağ bağdaştırıcılarında en baştaki aygıtı sağ tıklayıp cihazı kaldır tıklayıp açılan pencerede sürücüsünü kaldırı seçip kaldırdıktan sonra kendisi tekrar yükledi ve sorunum çözüldü. Aynı sorunu yaşayanlar için yazmak istediğim, meğer tek sorun ondaymış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı