Driver Silinme Sorunu

mrsuppersako

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Ekran kartı driverını ben harddiskimde Nvidia diye klasör açıp kurdum. Masaüstüne sağ tıkladığımızda Nvidia Denetim Masası yazısı geliyor her şey güzel. Fakat aradan 2 saat geçiyor sağ tıkladığımda yok. Oyuna giriyorum FPS yerlerde, ama denetim masasında driverlar gözüküyor. Sebebi nedir sizce? Driverlar kendi kendine siliniyor her seferinde yeniden yüklüyorum.

Nvidia diye klasör açıp kurmanda ki amaç nedir? Normal kurulum neden yapamıyorsunuz? Sistemin tamamını söyleyin daha iyi yardımcı oluruz.
Normalde C ye kuruyor fakat benim harddiskim E o yüzden E diskine nvidia diye klasör açıp oraya yerleştiriyorum C de SSD var ve windows oraya kurulu.
Sistem:
Intel I5 4460
Asus GTX970
ASUS B85 TROOPER
Windows 10 Home 64 bit

Normalde C ye kuruyor fakat benim harddiskim E o yüzden E diskine nvidia diye klasör açıp oraya yerleştiriyorum C de SSD var ve windows oraya kurulu.
Sistem:
Intel I5 4460
Asus GTX970
ASUS B85 TROOPER
Windows 10 Home 64 bit
Not: SSD yorulmasın diye oyun dışında ne indirirsem klasör açıp oraya kuruyorum yanlış mı?

Hocam silinmiş derken komple siliniyor mu? Sürücüleri DDU ile kaldırıp tekrar yükleyin. Bu arada Programlar'da gözüküyor mu sürücü?
Hocam denetim masasında bütün driverlar gözüküyor fakat masaüstüne sağ tık yaptığımda nvidia denetim masası gözükmüyor. Artı olarak FPS de düşüyor. Ama nedense driverlar gözüküyor denetim masasında.

Geri
Yukarı