Çözüldü DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncelleyin.

360 Total Security kaldırın.
Ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncelleyin.

360 Total Security kaldırın.

Çözüm
-360 ı kaldırdım
- DDU ile AMD sürücüsünü de kaldırdım. Yeniden başlattım
- Radeon R7 m265 için resimde verdiğim sürücüyü kuruyorum 3 kez aynı şey oluyor. (Yükleme yüzde 91 de takılıyor ve bilgisayarım kilitleniyor. Saatlerce beklememe rağmen tekrar da açılmıyor.) Ancak güvenli modda açabiliyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-19 101037.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-19 101037.png
    17,1 KB · Görüntüleme: 34
- Radeon R7 m265 için resimde verdiğim sürücüyü kuruyorum 3 kez aynı şey oluyor. (Yükleme yüzde 91 de takılıyor ve bilgisayarım kilitleniyor. Saatlerce beklememe rağmen tekrar da açılmıyor.) Ancak güvenli modda açabiliyorum.
Güvenli modda halledin o zaman.

Ayrıca yeni mavi ekran aldıysanız minidump'ı paylaşın. Almadıysanız en az 3 gün olacak şekilde yine mavi ekran verecek mi diye gözlemleyin. Sonucu bizimle paylaşırsanız güzel olur.

Merhaba hala mavi ekran hatası almaya devam ediyorum. amdkmpfd.sys kodunu veriyor ekran kartı sürücüsünden kaynaklandığını düşünmekteyim fakat doğru sürücüyü bir türlü bulamıyor ve yükleyemiyorum. Döküm dosyaları:

doğru sürücüyü bir türlü bulamıyor ve yükleyemiyorum.
Bu rehber ile bakın bir de.

@MScofield hocam yardımlarınız için teşekkür ederim. Sanırım sorunum çözüldü. Şu anlık bir sorun yok gibi. Stabil olursa çözüm olarak işaretlerim. 1440p videolar bile rahatlıkla açılabiliyor. Sağlıkla kalın...
Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için;

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-15-7-1
yönergeleri takip edebilirsiniz sistem sizin için whql imzalı ve en stabil grafik kartı sürücüsünü kuruyor

Geri
Yukarı