"DRIVER_OVERRAN_STACK_BUFFER" mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Sorahan

Hectopat
Yer
İstanbul, Türkiye
RAM
Team T-Force Vulcan Tuf Gaming Alliance 16GB (2X8GB) 3200MHZ CL16 DDR4
SSD veya HDD modeli
Kioxia Exceria Plus G2 1tb M.2 Nvme LRD20Z001TG8
Ekran kartı
XFX SWFT 210 RX 6600
Anakart
B450M S2H V2
İşlemci
AMD RYZEN 5 5600
Twitter'da gezerken LoL'e girmek için Client'i açmayı deniyordum bir anda mavi ekran yedim. Dump dosyasını kontrol ettiğimde riotclientserv ile ilgili bir şey olduğunu gördüm. Fakat yine de sizde bir inceleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Twitter'da gezerken LoL'e girmek için Client'i açmayı deniyordum bir anda mavi ekran yedim. Dump dosyasını kontrol ettiğimde riotclientserv ile ilgili bir şey olduğunu gördüm. Fakat yine de sizde bir inceleyebilir misiniz?

Tum suruculerini guncelle ve vanguardi kapat. Tekrar alirsan gene yaz.

Easy Anti-Cheat ve CPU-Z programlarını kaldır sistemden bir süre mavi ekran vermezse tekrar geri yükleyebilirsin. Birçok Windows dosyanda hata vermiş ne olur ne olmaz diye de SFC rehberini de uygula

Easy Anti-Cheat ve CPU-Z programlarını kaldır sistemden bir süre mavi ekran vermezse tekrar geri yükleyebilirsin. Birçok Windows dosyanda hata vermiş ne olur ne olmaz diye de SFC rehberini de uygula

Easy Anti-Cheat'i ben yüklemedim. RAGE MP yüklüyor otomatik ve kaldırılabilen bir şey değil. Kaldırmak için oyunu da kaldırmam gerekiyor. CPU-Z kaldırdım.

Scannow yaptım bu arada. Sonuç: Windows Resource Protection did not find any integrity violations.

Easy Anti-Cheat'i ben yüklemedim. RAGE MP yüklüyor otomatik ve kaldırılabilen bir şey değil. Kaldırmak için oyunu da kaldırmam gerekiyor. CPU-Z kaldırdım.

Scannow yaptım bu arada. Sonuç: Windows Resource Protection did not find any integrity violations.

Easy Anti-Cheat ile ilgili çok modül var dosyada kaldırmanın yararı olacaktır.

Riot yüzünden olan mavi ekranlar genelde 1 defalık olur. Geçenlerde bende vanguard yüzünden mavi ekran yemiştim. Sonra bir daha hiç olmadı. Endişelenmenizi gerektirecek bir şey yok diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı