"DRIVER_POWER_STATE_FAILURE" Mavi Ekran Hatası

BIOS'da bulamadım öyle bir ayar. Programı ise kurdum ama açmaya çalıştığımda tepki vermiyor.

Windows programı engelliyor olabilir zararlı yazılım olarak gördüğü için.

Ekran kartı konusunda da Windows sürücü kurdu demişsiniz, kurulan son Windows sürücü objeleri arasında grafik sürücüsü ile ilgili bir şey var mı diye kontrol ettin mi?

Windows programı engelliyor olabilir zararlı yazılım olarak gördüğü için.

Ekran kartı konusunda da Windows sürücü kurdu demişsiniz, kurulan son Windows sürücü objeleri arasında grafik sürücüsü ile ilgili bir şey var mı diye kontrol ettin mi?
Engelleyip engellemediğini kontrol edeceğim.

Windows sürücü kurdu değil kurmuş olabilir mi demiştim. Onu da kurcalayacağım bi'.

Engelleyip engellemediğini kontrol edeceğim.

Windows sürücü kurdu değil kurmuş olabilir mi demiştim. Onu da kurcalayacağım bi'.
Aslında madem ekran kartı sürücüsü hata veriyorsa DDU ile kart sürücüsünü silip Windows'un sürücü yüklemesini de engelleme ayarını açarsan bu sorunu ortadan kaldırmış olursun.

Rehbere bak: Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi

Aslında madem ekran kartı sürücüsü hata veriyorsa DDU ile kart sürücüsünü silip Windows'un sürücü yüklemesini de engelleme ayarını açarsan bu sorunu ortadan kaldırmış olursun.

Rehbere bak: Rehber: DDU ile Sürücü Kaldırma Rehberi
Evet, bugün aklıma geldi dışarıdayken.

Az önce açtım bilgisayarı ve her şey normal gibi görünüyor. Hata vermedi henüz. Kendi kendine nasıl düzeldi anlamadım açıkçası.

Tekrar başladı. :(

Son düzenleme:

Geri
Yukarı