Driver'ın güncel olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Bir zararı mı var ben uzun süredir kullanıyorum özellikle bilgisayarı resetlediğimde çok iş yapıyor.
Kullanıcılarının çoğuna yanlış sürücüleri yüklüyor.
Hiç olmasa DriverPack kullanmak daha karlı.
şu milletin driver booster düşmanlığını anlamadım gitti. Tarayıp bakmadan indirip sonra arıza verince suçlu program oluyor.

Hiç bir zararı yok beceremeyen insanların at gözlüğü ile bakması sadece.
Bundan önce hiç bilgisayar kullandın mı?

Evet tartışma başlatacağım ve uyarı alacağım ama yine de bunu söylemesem olmazdı.

Kullanıcılarının çoğuna yanlış sürücüleri yüklüyor.
Hiç olmasa driverpack kullanmak daha karlı.

Bundan önce hiç bilgisayar kullandın mı?

Evet tartışma başlatacağım ve uyarı alacağım ama yine de bunu söylemesem olmazdı.

Lütfen zararını yazar mısın Driver Booster'ın.

Driver Booster yanlis driverlar yukluyor ve bazi donanimlarda ciddi sorunlar birakiyor. Ses surucusunu guncelledikten sonra ses 20 nin altinda calismiyordu. Cunku uyumlu olmayan bir surucu yuklemisti.

Lütfen zararını yazar mısın Driver Booster'ın.
DriverBooster çoğu zaman bilgisayarı tanımlayamaz ve yanlış sürücü yükler.
Sonra ise mavi ekran, sistem çok yavaş gibi sorunlar.
Zaten IOBit firmasını hiç diğer ürünlerine bakmadınız mı?

Diğer ürünleri de rezalet, sistemi hızlandırdığı bahanesi ile güzel bir şekilde göz boyuyorlar.

DriverPack'i de övmüyorum fakat yine de DriverBooster'a nazaran daha kaliteli.

Driver Booster denen kıçı kırık program, kafasına göre sürücüleri sildiği için klavye ve farem çalışmamıştı. Yeniden kurulum yapmak zorunda kalmıştım.

Burada övenler var. 2 hafta önce Ryzen 3600 sistem topladığımız arkadaşıma yanlış ekran kartı sürücüsü indirdiği için kurtarma yapmak zorunda kaldık.

"Öşek" ve tayfası sponsorluğunda RGB efektle kandırılıp burada bu programı savunmanın manası yok.

Aklı selim editörlerin hepsi leş olduğunu biliyor.

Driver Booster denen kıçı kırık program, kafasına göre sürücüleri sildiği için klavye ve farem çalışmamıştı. Yeniden kurulum yapmak zorunda kalmıştım.

Burada övenler var. 2 hafta önce Ryzen 3600 sistem topladığımız arkadaşıma yanlış ekran kartı sürücüsü indirdiği için kurtarma yapmak zorunda kaldık.

"Öşek" ve tayfası sponsorluğunda RGB efektle kandırılıp burada bu programı savunmanın manası yok.

Aklı selim editörlerin hepsi leş olduğunu biliyor.

Düzgün kullanmayı bilmiyorsunuz Driver Booster'a çamur atıyorsunuz.

Düzgün kullanmayı bilmiyorsunuz Driver Booster'a çamur atıyorsunuz.
Foruma geleli 3-4 ay olmuş, birde ölümüne 3. parti yazılım savunuyorsunuz. Hani şu anakart üreticilerin, işlemci üreticilerin bile uzak durun dediği 3. parti yazılımı savunuyorsunuz.

Ben çamur atmıyorum, direk bok atıyorum. Haberiniz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı