Çözüldü DriverPack kullanımı sonrası masaüstüne ikonlar geldi ve tarayıcı sayfası değişti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

proWXL

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 8100
Gtx 1050ti
Corsair vengeance 8gb
Asus prime h310m-k r2.0
Meslek
Öğrenci
Driverpack'ten kurulum yaparken (ilk kullanışım) bir anlık CMD açıldı ve kapandı, o kısa sürede bir isim gördüm. Türk ismiydi? Sonra Google'dan https://internet-start.net sayfası açıldı, Firefox ve başka şeyler de kuruldu (ekte).bu virüs mü yoksa Driverpack'in kendi uygulamaları mı (eğer uygulamaysa)?

Games'i açtım ve Yandex oyunlar açıldı, Weather'ı açınca da hava durumu açıldı, virüs mü değil mi çözemedim.

Ekran görüntüsü 2024-02-26 190734.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Driverpack'in kendi sponsor uygulamaları, Setup'tan kurulum yaparken hepsini ayrı ayrı kurmak istiyor musunuz diye soruyor. Keşke ileri ileri yapmak yerine okusaydınız. Uygulama kaldırdan hepsini teker teker kaldırabilirsin.
Driverpack'in kendi sponsor uygulamaları, Setup'tan kurulum yaparken hepsini ayrı ayrı kurmak istiyor musunuz diye soruyor. Keşke ileri ileri yapmak yerine okusaydınız. Uygulama kaldırdan hepsini teker teker kaldırabilirsin.

Çözüm

Teşekkürler hocam, az önce Malwarebytes ile tarama yaptım. Trojan falan çıktı, en azından fark etmemi sağlamış oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı