Driverpack indirmeyin

219252

Hectopat
Driverpack indirdim. Hızlıca sürücülerimi kursun diye. Biliyorum, yanlış ama zamanım yoktu. Sonra direkt her zaman yaptığım Malwarebytes programını indirip tarattım. Mübarek 9 tane tespit edilen zararlı yazılımlar ve hepsi de Driverpack ile alakalı. Hemen KVRT vs Malwarebytes ile temizledik şükür. İndirmeyin indirtmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverpack indirdim. Hızlıca sürücülerimi kursun diye. Biliyorum, yanlış ama zamanım yoktu. Sonra direkt her zaman yaptığım Malwarebytes programını indirip tarattım. Mübarek 9 tane tespit edilen zararlı yazılımlar ve hepsi de Driverpack ile alakalı. Hemen KVRT vs Malwarebytes ile temizledik şükür. İndirmeyin indirtmeyin.
Ne kadar hiçbirini önermesem de drivebooster daha güvenli eski indirse de. Yine de güvenilir olması tartışılır.

Kullanabileceğiniz en iyi sürücü aracı https://www.intel.com.tr/content/www/tr/tr/support/detect.html
Ama günümüzde windows update neredeyse her şeyi yüklüyor zaten.

Şu tarz uygulamaları kullanmak için hangi parçalara sahipsiniz tam olarak, anlamadım. 20 yıllık bir işlemci veya ekran kartı mı?
Kendim kullanmıyorum , kullananların da tek-tek indirmek istememesi için indirdiğini sanıyorum. 2 kere ne kadar güvenli olmasa da ve eski indirdiğini de belirtmişim.

Yeni konular

Geri
Yukarı