DriverPack Solution virüs

Allah'ın belası bir programdır.
Ethernet driverini silmiştim yanlışlıkla, o ara kullanmıştım.
İşinden başka her şeyi yaptı.
Facebook, 360, opera vb onlarca program kurdu.
İnternet bağlantısı geri geldiğinden format attım bilgisayara.
Geçmiş olsun hocam valla bende forumda biri konusuna yazdı diye indirdim formattan sonra yapılması gerekenler başlığı altında driverpack solution ile yapın güncellemeleri yapmış valla chrone firefox indirdi üstüne 360 total security indirdi neye uğradığımı şaşırdım.

Geçmiş olsun hocam valla bende forumda biri konusuna yazdı diye indirdim formattan sonra yapılması gerekenler başlığı altında driverpack solution ile yapın güncellemeleri yapmış valla chrone firefox indirdi üstüne 360 total security indirdi neye uğradığımı şaşırdım.
Keşke burada konu açsaydınız...

Programları kaldırsanız da PC hafiften kasma yapar.
Yapabiliyorsanız format atın.

Kurulum sırasında sana sormuştu kurulsun mu diye kabul etmişsindir. Genellikle 3. Parti uygulamalarda bu oluyor. Hatta avanst çıkıyor karşıma hep kafayı yiyorum. Geri gelip ileri diyince kurmuyor. W10 ise Windows Update' den yapın W7 ise kullandığım programın adına bakıp söyleyebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı