Driving Force GT + Driving Force Shifter USB dönüştürücü ile düzgün çalışır mı?

unde

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Yakın zaman içinde DFGT almayı düşünüyorum fakat vites olayını hiç sevmedim. Logitech'in vitesini almak istiyorum fakat DFGT'ye uymadığını öğrendim. Eğer USB dönüştürücü ile PC'ye taksam düzgün çalışır mı? Eğer cevabınız evet ise bana USB adaptör linki atabilir misiniz?

Yanlış bilmiyorsam ülkede bunu sadece bir kaç kişi yapıyor. Onlardan birisi de Simupad adındaki bir mağaza. Ben fiyatını sormuştum biraz pahalıydı ama almak istersen ordan alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış bilmiyorsam ülkede bunu sadece birkaç kişi yapıyor. Onlardan birisi de Simupad adındaki bir mağaza. Ben fiyatını sormuştum biraz pahalıydı ama almak istersen oradan alabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1682102521125.png

1682102526166.png

Artık satış yapmıyorlar sanırm

Şimdi buldum, hatta WhatsApp üzerinden konuştuk en yakın zamanda siparişi vereceğim. Teşekkürler ilginiz için.

Peki.

Eki Görüntüle 1749676

Ben ona 700 TL vermek yerine direkt bunu alsam çalışır mı?
Bildiğim kadarıyla öyle bir şey değil hocam. Arkadaşın yaptığı adaptör. İsterseniz Sahibinden, Letgo ve DonanımHaber sitelerine de bakın. Belki ucuza bulabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1749676

Ben ona 700 TL vermek yerine direkt bunu alsam çalışır mı?

Çalışmaz çünkü o satılan adaptörler Arduino ile yapılıyor. Sahibindende vs daha uyguna bulursunuz. Hatta az bir Arduino bilginiz bile varsa kendiniz de yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı