Driving Force GT vs G27 vs G920

Hangisi sence?

• DF GT

Oy: 5 20,8%
  • G27

Oy: 9 37,5%
  • G920

Oy: 10 41,7%

• Oy verenlerin toplamı
    24
Makaleler
23
Yer
Antiocheia
PC'de oyun için sizce hangisi? Hangisi en iyi simülasyon deneyimi sunar? Kullanıyorsanız yorumlarınızı bekliyorum. :)
Daha önceden satımında aracılık yaptığım DF GT'yi kullanmıştım, o biraz sesli olması beni düşündürüyor almakta.

PC için olacaksa, G920 yerine G29 daha mantıklı oluyor.
Önerim de G29. DFGT'de manuel vites desteği ve debriyaj yok. Ayrıca iki direksiyon arasında hassasiyet olarak çok fark var.

Bütçenize göre değişir. Eğer bütçeniz varsa G920 en iyisidir. Eğer bütçenizi bu kadar yüksek değilse ikinci el G27 gayet iyidir ve iş görür.
Bana kalırsa G920 daha iyi fakat G27 almak daha mantıklı. O kadar para vermeye gerek yok.
DGFT ise bunların vitessiz hali, dediğiniz gibi sesli ve eksiklikleri var. Fakat G27 ve G920 kadar zevk vermez.
Benim fikrim fiyat yüzünden ikinci el G27 almanızdır. Zaten bunların sıfırı yok denecek kadar az. Olanlar aşırı pahallı. Temiz ikinci el iş görür.

PC için olacaksa, G920 yerine G29 daha mantıklı oluyor.
Önerim de G29. DFGT'de manuel vites desteği ve debriyaj yok. Ayrıca iki direksiyon arasında hassasiyet olarak çok fark var.
G29'un PC desteği yok gözüküyordu internetten baktığımda ama detaya indiğimde olduğunu gördüm ama gene de G920 daha ucuz gözüküyor Google'de.
G29 için @BilgisayarKurdu 1200 TL'ye bile çok fazla demiş, şu an 1800 TL civarı.
Logitech G29 Direksiyon Seti İncelemesi - G29 vs G27

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı