DroidCam güvenilir mi?

Güvenilir. Ben uzun süredir kullanıyorum.

kaç senedir? oyunlarda yavaşlama oldu mu? mining yapıyor mu?
Yok hocam yaklaşık bir yıldır kullanıyorum hiçbir şey olmadı. İçiniz rahat etmezse ayrı uygulama olarak değil OBS Studio eklentisi olarak yükleyin.

Onu nasıl yapacağım? Obs kullanmayı bilmiyorum. Bana youtube'dan herhangi bir video gönderirseniz iyi olur.
Şu siteden dosyayı indirin ve çalıştırın: İndir | OBS Zaten kurulumu çok kolay. Videoluk bir durum yok. İleri diyerek yaparsınız. Daha sonra DroidCam OBS by Dev47Apps adresinden de eklentiyi indirin. Onun da kurulumu kolay ve benzer. En son olarak telefona Droidcam OBS uygulamasını indirin uygulama mağazasından. kurulumu bu kadar.
Kullanımını daha sonra anlatırım isterseniz.

Şu siteden dosyayı indirin ve çalıştırın: İndir | OBS Zaten kurulumu çok kolay. Videoluk bir durum yok. İleri diyerek yaparsınız. Daha sonra DroidCam OBS by Dev47Apps adresinden de eklentiyi indirin. Onun da kurulumu kolay ve benzer. En son olarak telefona Droidcam OBS uygulamasını indirin uygulama mağazasından. kurulumu bu kadar.
Kullanımını daha sonra anlatırım isterseniz.
hepsini kurdum ve yaptım nasıl kullanacağım?

hepsini kurdum ve yaptım nasıl kullanacağım?
OBS Studio'yu açın. İlk açılışda kurulum tarzı bir şey gelebilir. Sanal kamerayı seçip devam edin. Daha sonra sol altta sahneler diye bir bölüm olacak. Orada hazırda sahne yoksa alttaki + işaretine tıklayıp ekleyin. Daha sonra sahnelerin sağ tarafındaki kaynaklar yerine gelin. Orada aşağıdaki + ilaretine tıklayıp Droidcam Source seçeneğini seçin. Sonra ismini değiştirmeden kaydedin. Ardından kaynaklara eklenen Droidcam Source elementine iki kere tıklayın. Küçük bir pencere açılacaktır. Orada aşağıda IP girmenizi isteyen bir yer var. Telefonun bilgisayar ike aynı ağda olduğuna emin olun ve oraya telefonda Droidcam OBS uygulamasını açınca çıkan IP adresini yazın. Daha sonra aşağıdaki Active yazan butona tıklayın. Ekranda dikdörtken bir alanda görüntüyü almaya başlayacaksınız. Sağ aşağıdaki OK butonu ile pencereyi kapatın. Ana pencerede sağ alt tarafta Start Virtual Camera yazan butona tıklayın. Ve kamera başarılı bir şekilde bağlandı. Kullanmak için videoyu kullanacağınız uygulamanın ayarlarından Droidcam Vritual Camera isimli aygıtı seçin. İşlem bu kadar. Uzun göründüğüne bakmayın çok kısa bir işlem.

Yeni konular

Geri
Yukarı