Dron tavsiyesi

O zaman 2000TL'ye bulabilir misiniz bilmiyorum ama DJI mini, fimi mini X8 falan bakın hocam. Kesinlikle A3 almayın.

Neyse hocam her şey için teşekkür ederim, dondan soğudum bu fiyata alamam oyuncakları 1K 2. 000 arası DJI'lar da kazık zaten sanki çok iyi dronu var da mini yi 4. 000 yapmış adamakıllı özelliği bile yok.

Neyse hocam her şey için teşekkür ederim, dondan soğudum bu fiyata alamam oyuncakları 1K 2. 000 arası DJI'lar da kazık zaten sanki çok iyi dronu var da mini yi 4. 000 yapmış adamakıllı özelliği bile yok.

DJI Mini SE yurt dışında 300 $ a satılıyor. Baktığınız zaman neredeyse telefonda olan tüm donanım bu cihazda da mevcut. O yüzden 50 $ a satamazlar. Aslında dron pahalı değil, bizim paramız değersiz. Avrupa'lı asgari ücretinin 6/1'i ile dron alabiliyorken biz 1 asgari ücret ile ancak alabiliyoruz.

Bütçe artırılıp phatom 3 alınabilir.

İleri zamanda bakarım hocam teşekkürler.

DJI mini SE yurt dışında 300 $ a satılıyor. Baktığınız zaman neredeyse telefonda olan tüm donanım bu cihazda da mevcut. O yüzden 50 $ a satamazlar. Aslında dron pahalı değil, bizim paramız değersiz. Avrupa'lı asgari ücretinin 6/1'i ile dron alabiliyorken biz 1 asgari ücret ile ancak alabiliyoruz.

1 asgari ücret ile dron almak da acı verici. Keşke geçen sene alsaydık 2020 de süper olurdu. Sizin dron var mı?

Geri
Yukarı