Dropshipping için yaş önemli mi?

18 yaşından küçüğüm, bu iş mümkün mü? Bir yerden para kazanmak istiyorum.

Yaş önemli değil benim 16-17 yaşımda 5.000'den fazla urunum vardı Amazon Kanada'da. Ama para kazanmak istiyorum diye hurra hiç bir işe giremezsin, girmemelisin. Bir sürü sorunu bir sürü derdi var bunlarla o yaşta başa çıkmak çok zor. Dropshippingden daha mantıklı şeyler de var. sen para biriktirmeye ve araştırmaya devam et zamanı geldiğinde gerçekten inandığın bir projeye, plana yatırırsın. Tabiki benim kendi düşüncem sen yine inandığını bildiğini yap ama ben o yaşımda bu riski alıp sonucun iyi olmasını şansa bağlıyorum.

Yaş önemli değil benim 16-17 yaşımda 5.000'den fazla urunum vardı Amazon Kanada'da. Ama para kazanmak istiyorum diye hurra hiçbir işe giremezsin, girmemelisin. Bir sürü sorunu bir sürü derdi var bunlarla o yaşta başa çıkmak çok zor. Dropshippingden daha mantıklı şeyler de var. Sen para biriktirmeye ve araştırmaya devam et zamanı geldiğinde gerçekten inandığın bir projeye, plana yatırırsın. Tabii ki benim kendi düşüncem sen yine inandığını bildiğini yap ama ben o yaşımda bu riski alıp sonucun iyi olmasını şansa bağlıyorum.

Hocam daha basit bir şeyler var mı dropshippingden başka bir yerden başlamak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı