Drug Dealer Simulator açılmıyor

ege sunar

Yoctopat
Daha fazla  
Çalışıyor diyor ama 1-2 saniye sonra oyun açılmadan kapanıyor. Sistem gereksinimlerim minimumun üstünde olmasına rağmen oyuna giremiyorum sorun ne olabilir? Oyunu 2 defa yükledim sildim dosyalarını doğruladım oyunu yönetici olarak çalıştırdım gene açılmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Altta linkini verdiği videoyu izleyin harfiyen hepsini yapın sorun düzelecektir arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda bu çözümü buldum bende işe yaradı umarım sizdede yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Altta linkini verdiğim videoyu izleyin harfiyen hepsini yapın sorun düzelecektir arkadaşlar uzun araştırmalar sonucunda bu çözümü buldum bende işe yaradı umarım sizdede yarar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Kanka ben buldum
bu videoyu izle sorunu çözeceksin iyi oyunlar.
Bende oldu çok teşekür ederim

Arkadaşlar yorumdaki video silinmiş ben bu videoyla hallettim sanırım Intel 11.nesil işlemci olan bilgisayarlarda oluyormuş bu durum isterseniz bir deneyin bu videoyla çözdüm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı