DS4 çakma mı?

CaitLane52

Femtopat
Daha fazla  
Yukarıdaki PS alınca üstünde gelen, diğeri ise satıcıdan 2.ci kol istediğim için yanında getirdiği kol. Ben üsttekinin orijinal alttakinin ise çakma olduğunu düşünüyorum. Alttakinde PS tuşu gri renk, dokunmatil yüzeye bastığında neredeyse ses çıkmıyor ves. Başka tarafdan fotoğraf isterdeniz atabilirim.

Dosya Ekleri

• 20230729_201842.jpg
    20230729_201842.jpg
    113,8 KB · Görüntüleme: 83
  • 20230729_201914.jpg
    20230729_201914.jpg
    109,5 KB · Görüntüleme: 83
Bence bir ölü bölge testi yapın. Ama altta ki bariz çakma bence. Satıcı niye ekten kol istediğinde orijinal göndersin ki. Testte fayda var.

Aslında PS4 megapack aldım üstünde 3 oyunla geldi yani, sadece ilanda 2 kollu yazınca ve ilanı doğrulamak için özellikleri sadalayınca "2 kol mu? Tamam hallederiz" yani o yüzden 1 kol kasa olan kutunun içinde diğeriyse ayrı bir DS4 kutusunda geldi, ama kutu orijinaldi. Bende kutuya göre öyle olduğunu düşünmüştüm. Arkasındaki seri koduda güven vermişti. Ölü bölge testi nasıl yapılıyor?

PS alırken genelde yanında tek kol gelir. İkincisini kendisi almak zorunda zaten. Yan sanayi yahut farklı bölge kodlu farklı ebatlı kol olabilir. İyice test edin, sorun yoksa iş görür.

Bir sorunu yoksa git sat o parayla orijinal al kafan rahat olsun kardeşim.
Herhangi bir sorunu yok aslında,yani dokunmatiği daha sessiz,analogu biraz daha farklı hissettiriyor,hem de kendimi korkutmamak işin inkar ediyorum ama sanırdam analogu ileri yapınca basmak biraz daha zor.Onun dışında abimle oynuyodum genelde o kolu ona veriyorum ve bir soeunu olduğunu söylemedi henüz,belkide takmamıştır o kadar bilmiyorum

İki kol da V1 veya V2 mi yoksa biri V1 digeri V2 mi?

Her ikisi V2 diye biliyorum.Yani 2.sinde ışığı gözüküyor touchpad'ten.

Hassas terazi ile kaç gram ölçmek belki faydalı olur.

Gri olan V2 gibi.

Alttaki kolu satıyorsan uygun fiyattan alayım get ile :)
Yok be,zaten çakma olsada olmasada 2 kişi olduğumuz ve agalar gelince kullanmak işin hertürlü lazım,hiç yoktan iyidir yani.Zaten Azerbaycandayım.

Dosya Ekleri

• 20230729_204609.jpg
    20230729_204609.jpg
    91,3 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı