DS4 PC'de kendiliğinden kapanıyor

grait705

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle konuyu yanlış yere açmış olabilirim. Benzer bir konu göremediğimden buraya açtım. Sorunum şu DS4'ü bilgisayara kablosuz bağlıyorum bir süre normal oynuyorum bir sıkıntı olmuyor. Daha sonra 2 - 3 dk elimden bırakayım hemen bağlantısı kopuyor. Ben bu kolu daha önce laptopumda da kullandım. Yarım saat falan geçiyordu ki ancak bağlantısı kopsun kendini kapatsın. Şu anki masaüstü bilgisayarımda Bluetooth olmadığı için adaptör ile bağlıyorum. Bu masaüstünde Bluetooth hoparlör de kullanıyorum ve onun da 15 20 dk kullanılmayınca bağlantısı gidiyor ki bence yeterli bir süre. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Kullandığım adaptör

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çözüm bulabildiniz mi?
Evet çözdüm. Kolu bağlarken kullandığım DS4Windows programından ayarları kurcaladım. 5 dk kullanılmadığında kolu kapatıyormuş. Bunu 30 dkya çektim ve bir daha sorun çıkmadı. Şu anda kullanmıyorum ama ayarı bulamazsanız müsait bir zamanda ekran görüntüsü atabilirim.

2 kolu bağladığımda 2 kol bağlanıyor ama bir tanesi 4-5 saniye sonra kapanıyor direkt. Tek bağlarsam sıkıntı yok, bağlı kalıyor ama 2 kolu bağlayınca birisi kopuyor direkt.

Son düzenleyen: Moderatör:
2 kolu bağladığımda 2 kol bağlanıyor ama bir tanesi 4-5 saniye sonra kapanıyor direkt. Tek bağlarsam sıkıntı yok, bağlı kalıyor ama 2 kolu bağlayınca birisi kopuyor direkt.
Bu dediğim programı kullanıyorsanız ikinci kola da aynı ayarları yapın. Ben de iki kol bağlayınca ikinci kol default ayarda kaldığı için kapanıyordu.

Evet çözdüm. Kolu bağlarken kullandığım DS4Windows programından ayarları kurcaladım. 5 dk kullanılmadığında kolu kapatıyormuş. Bunu 30 dakikaya çektim ve bir daha sorun çıkmadı. Şu anda kullanmıyorum ama ayarı bulamazsanız müsait bir zamanda ekran görüntüsü atabilirim.

Ben bulamadım, aynısı bende de oluyor. Atabilir misiniz ekran görüntüsü?

Evet çözdüm. Kolu bağlarken kullandığım DS4Windows programından ayarları kurcaladım. 5 dk kullanılmadığında kolu kapatıyormuş. Bunu 30 dakikaya çektim ve bir daha sorun çıkmadı. Şu anda kullanmıyorum ama ayarı bulamazsanız müsait bir zamanda ekran görüntüsü atabilirim.

DS4Windows programında o ayarı bulamadım ekran resmi yükleyebilir misin rica etsem?

Geri
Yukarı