DS4, PC'ye bağlanıyor ama PS4'e bağlanmıyor

Mirzafly

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben sabah kolu PC'ye bağladım ama akşam PS4'e bağlanmadı. Işık yanıp sönüyor ama aynı sorun bilgisayarda olmuyor. Resetlemeyi ve kablo ile bağlamayı denedim ama olmadı. Arkadaşımdan kol alıp denedim arkadaşımın kolu ile bağlanabildim ama benim kolum ne yaparsam yapayım çalışmıyor. Yardım edebilecek biri varsa çok memnun olurum. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben sabah kolu PC'ye bağladım ama akşam PS4'e bağlanmadı. Işık yanıp sönüyor ama aynı sorun bilgisayarda olmuyor. Resetlemeyi ve kablo ile bağlamayı denedim ama olmadı. Arkadaşımdan kol alıp denedim arkadaşımın kolu ile bağlanabildim ama benim kolum ne yaparsam yapayım çalışmıyor. Yardım edebilecek biri varsa çok memnun olurum. İyi sosyaller.

Benim de basima gelmisti DS4'u resetleyin buyuk ihtimalle duzelir.
Arkada bir deligi bulunuyor oraya bir kurdan sokun ve 20 saniye basili bir sekilde bekleyin.

Benim de basima gelmisti DS4'u resetleyin buyuk ihtimalle duzelir.
Arkada bir deligi bulunuyor oraya bir kurdan sokun ve 20 saniye basili bir sekilde bekleyin.
yukarıda belirttiğim gibi denedim.

Muhtemelen sahte bir DS4 aldınız mümkünse iade edin.
alalı 2 yıl fln oldu sıkıntısı yoktu zaten ps4 le beraber geldi pc ye bağladım dün ondan önce sıkıntı yoktu yani. PC ye bağladıktan sonra böyle bir sıkıntı çıktı.

PS4'e kablo ile bağlayıp PS tuşuna basmayı deneyin.
Kablo ile ps4'ün usb girişine kolu bağlayıp ps tuşunu 3 saniye basılı tutarsanız düzelir.
bunları da denedim dediğim gibi bu sorun başka bir ps4 e bağlayınca oluyor. Önceden arkadaşım geldiğinde onun ps4 üne tanımlı olduğu için çalışıyordu ama bende olmuyor şuan.

Ama sorunu çözdüm DS4'ü PS4'e kablo ile bağlıyken PS4'ü kapatıp açtım, kapanırken DS4'ü resetledim, sonra PS4'ü tekrar açtım olmadı ve bunu 2-3 kere yaptım oldu. İyi sosyaller konu kilit.

Geri
Yukarı