PS4 kolu DS4 üzerinden bağlanmıyor

PageDownN

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün PS 4 kolumu bilgisayara bağlamıştım fakat sadece 1 kerelik, ondan sonra asla bağlayamadım. Aygıt yöneticisi vs hepsine kol görünuyor, kablolarda bir sıkıntı yok.
İnputmapper ve DS4, ıkisinde de kolum tanıyamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
DS4Windows kurdunuz mu?

İkisini aynı anda kurduysanız sürücüleri çakışmış olabilir.

Nasıl hallettiğinizi yazarsanız sorunu yaşayan arkadaşlarda sizin çözümünüzden yararlanabilir.

2 adet uygulama vardı 1. InputMapper'i 2. ise DS4 ilk önce InputMapper'i kaldırdım tek uygulama olması önemli sonra sağ altta start/stop yazıyor eğer start yazıyorsa start basılması gerekli. Sonra Settings menüsüne gelip ( controller/DirevSetup) kısmını açtım ve en üstteki kısmı indirdim ondan sonra Finsh'e tıkladım ve bilgisayarı kapattım açtım.

2 adet uygulama vardı 1. InputMapper'i 2. ise DS4 ilk önce InputMapper'i kaldırdım tek uygulama olması önemli sonra sağ altta start/stop yazıyor eğer start yazıyorsa start basılması gerekli. Sonra Settings menüsüne gelip ( controller/DirevSetup) kısmını açtım ve en üstteki kısmı indirdim ondan sonra Finsh'e tıkladım ve bilgisayarı kapattım açtım.
Kendi mesajınız üzerinde en iyi cevap seçeneği varsa onu seçin de belli oluversin. Veya herhangi bir mesajı seçin. Konu çözüldü olsun.

Geri
Yukarı