DSL-AC52U DSL Işığı Yanmama Sorunu

Hakan Utku Kaya

Hectopat
Daha fazla  
DSL-AC52U aldım kabloları da gerekli şekilde bağladım fakat DSL ışığı yanmıyor. (EWAN ışığı yanıyor.) Benim bir şey yapmam gerekiyor mu ? Gerekiyorsa ne yapmam gerekiyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
yani genelde modemleri bağladığında servis sağlayıcısına "hail" yani "selamlama" verisi yollar bu veriler bazen kullanıcı adı ve parola gibi anlaşılması zor şeyler olsada servis sağlayıcınla görüşürsen anlaşılır hale getirebileceği kanaatindeyim...

genel olarak problemin servis sağlayıcına ya hail verisi yollayamayan bir modemin var ( ki bu demek oluyorki modeminin memory componenleri arızalı ) eline havyanı hava tabancanı al birazda flux yada alkolle memory componentlerini reflow yap

ama senin durumunda modemini aldığın yere götürüp başlarına da çalabilirsin...

tabi bu en kötü durum sen gene servis sağlayıcını ara belki bloced mac id sorunsalı gibi nadir görülen bir hastalığada kapılmış olabilirsin...

yada... evet bu komplo teorilerini hunharca çoğalta bilirim sanırım...

telefonu al uydu net için 444 0 126 yı ara diğerleri ilgi alanıma girmiyor :)

Arkadaslar airties 5650v2 kullanan var mi nasil modemdir ve ttnet ucretsiz veriyor demi sadece ariza olursa ucreti demi nasil modemdir cabuk soyleyin baska modem tavsiyeleri de soyleyiniz

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı