DSL kablo önerisi

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Merhaba.
Dış hattan gel çift uçlu bakır kablo zaman geçtikçe kopmaya başladı ve şu an ucuna CAT6 kablo ekli. Yeni kablo almak istiyorum. Kablo duvarların içinden geçmiyor, kutudan gelip, pencereden eve geliyor. Evin içinde yine serbest. Yani kutuyu ellemeden kabloyu değiştireceğim.
50 Metre Vdsl Adsl Hat Modem Kablosu Modem Duvar+Bina Girişi+Ev Fiyatları ve Özellikleri Bu kablo uygun mudur?
İnternet: 47 / 8 VDSL
Sağlayıcı: TurkNet

1678363728644.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Dış hattan gel çift uçlu bakır kablo zaman geçtikçe kopmaya başladı ve şu an ucuna CAT6 kablo ekli. Yeni kablo almak istiyorum. Kablo duvarların içinden geçmiyor, kutudan gelip, pencereden eve geliyor. Evin içinde yine serbest. Yani kutuyu ellemeden kabloyu değiştireceğim.
50 Metre Vdsl Adsl Hat Modem Kablosu Modem Duvar+Bina Girişi+Ev Fiyatları ve Özellikleri bu kablo uygun mudur?
İnternet: 47 / 8 VDSL.
Sağlayıcı: TurkNet.

Eki Görüntüle 1695513

Bu kablolardan önermiyoruz dış mekanda CAT 6 kablo çekin en iyisi o elektrikçi çekecek ise uç basılmıyor derse inanma gayet basılıyor.

Ve kutu kısmına (ek olan yeri yak 1 ile yap en iyi performansı onunla alırsın)

Bu kablolardan önermiyoruz dış mekanda CAT 6 kablo çekin en iyisi o elektrikçi çekecek ise uç basılmıyor derse inanma gayet basılıyor.

Ve kutu kısmına (ek olan yeri yak 1 ile yap en iyi performansı onunla alırsın)
Çizdiğim görselde aslında sorun yok. Yani dış taraftaki çift uçlu normal bakır kablosu sağlam. Sorun evin içindeki. Tam anlatamadım özür dilerim. Pencereden sonra evin içinde gezen kablodan bahsediyorum ben.

Ayrıca Yak 1 öneriniz için çok teşekkür ederim ama pahalı biraz. 100 tanesi 70 lira. Bu kadarına ihtiyacım yok ki? Nasıl temin ederim ben bunu?

Çizdiğim görselde aslında sorun yok. Yani dış taraftaki çift uçlu normal bakır kablosu sağlam. Sorun evin içindeki. Tam anlatamadım özür dilerim. Pencereden sonra evin içinde gezen kablodan bahsediyorum ben.

Ayrıca yak 1 öneriniz için çok teşekkür ederim ama pahalı biraz. 100 tanesi 70 lira. Bu kadarına ihtiyacım yok ki? Nasıl temin ederim ben bunu?

Elektronikçilerde olur tane ile alabilirsiniz.

Geri
Yukarı