DTS:X 28TL , Dolby Atmos 30 TL

Kulaklıktan gelen otomatik lisans ile DTS: X, 42TL vererekte Dolby Atmos almıştım ve şahsen Dolby Atmos daha iyi bir uygulama. DTS bana çok kısıtlı geldiği gibi bazı oyunlarda ciddi ses bozulması/ kötüleşmesi fark ettim. Dolby'de ise bunları fark etmemekle birlikte equalizerı hem kendinizin ayarlayabilmesi hem de otomatik ayarlar olması ile daha iyi geldi bana.

DTS X aldım Dolby'e kıyasla bana daha başarılı geliyor kullandığım kulaklık da programda tanımlı, her ne kadar bu programlar ile ses kalitesi bir nebze iyileşse de tam net kaliteli bir ses deneyimi için harici ses kartı edinmeniz gerek onboard sürücülerle bir yere kadar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorumun cevabı yok sanırım ama Corsair buradaki arkadaşa evet demiş. Şimdiki sorum ise şu hangisini almalıyım?
Corsiar'ın kendi eq ayarlarını yaptığımız İcue yazılımı mevcut. Bu kulaklık için almanıza gerek yok. Ben denedim. internetteki profillerden farklı bir şey sunmuyor. Kulaklık yazılımı yoksa alınmalı bence.

Arkadaşlar razer blackshark v2 model kulaklığa sahibim. Kendi THX özelliği mevcut fakat dolby alsam faydası olur mu gerek var mı ne dersiniz?

Razer'ın THX Spatial sound uygulaması var DTS de Dolby'de özünde aynı şeyi vad ediyor siz bilirsiniz.

Corsiar'ın kendi eq ayarlarını yaptığımız İcue yazılımı mevcut. Bu kulaklık için almanıza gerek yok. Ben denedim. internetteki profillerden farklı bir şey sunmuyor. Kulaklık yazılımı yoksa alınmalı bence.
Evet onu kullanıyordum zaten ama nedense DTSX daha başarılı geldi kısa da olsa denedim. Açıkçası İcue bence berbat bir program.

Geri
Yukarı