Oyun Chivalry 2 30 TL

Zamlanmadan kesinlikle alın, mükemmel bir oyun.

Çok ciddi olmaya gerek yok, aşırı kasmaya da gerek yok. Stres atmalık, arkadaşlarla veya tek başınıza vakit geçirmelik, işten gelince 2 3 saat oynamalık bir oyun olsa da inanılmaz atmosferi, güzel mekanikleri ve harika harita tasarımları ile insanı acayip içine çeken bir oyun.

Biraz da Orta Çağ meraklısıysanız arkaya güzel bir Orta Çağ müziği açıp vurdulu kesmeli bir oyunda bile rahatlayabiliyorsunuz.

Yalnız oyun içi Chat'i şuana kadar gördüğünüz en kanserojen, en ırkçı chat olabilir uyarıyorum. 🤣

Biraz videolarını izledim çok sevmedim. Oynanış gayet güzel olsa da tek amacın adam öldürmek olması çok yetersiz hissettirdi. Hikaye olmasını da isterdim şahsen.

Bannerlord ile bu oyunun oynanışı birleşse çok daha iyi olabilirmiş.

Biraz videolarını izledim çok sevmedim. Oynanış gayet güzel olsa da tek amacın adam öldürmek olması çok yetersiz hissettirdi. Hikaye olmasını da isterdim şahsen.

Bannerlord ile bu oyunun oynanışı birleşse çok daha iyi olabilirmiş.
Piyasada ki herhangi bir RP orta çağ oyunundan farksız olurdu, bir oyunda RPG ögeleri barındırmasa ya artık? Baymadı mı cidden?

Rastgele şekilde, güzel bir atmosfer içerisinde sana orta çağ savaş aksiyonunu yaşatıyor, daha ne istiyorsun. Beylik de kurmayıver.

Piyasada ki herhangi bir RP Orta Çağ oyunundan farksız olurdu, bir oyunda RPG ögeleri barındırmasa ya artık? Baymadı mı cidden?

Rastgele şekilde, güzel bir atmosfer içerisinde sana Orta Çağ savaş aksiyonunu yaşatıyor, daha ne istiyorsun. Beylik de kurmayıver.

Saf aksiyon beni sıkıyor. Piyasa da ki LoL'den ve CS:GO'dan pek farkı kalmıyor. Sürekli aynı şeyi yaptığın bir oyuna dönüşüyor. Oynanış gerçekten güzel. Ama benim için yetersiz.

@Wilfaelor hocam bir de bu tarz Online oyunların alışmak ayrı süreç. Ben adamların seviyesine gelene kadar öğrenene kadar kanser olmaktan başka bir şey yaşamıyorum.

Geçenlerde ilk defa BF girdim ve 6-7 saat gömdüm. Ama oyunu hala tam anlamıyla öğrenemedim. Haritaları vs taktikleri öğrenene kadar çok zaman yatırmam gerekiyor. Bunun yerine CoD oyununa giriyorum. Ortalama hikayeli güzel bir deneyim yaşıyorum çıkıyorum.

Son düzenleme:
Saf aksiyon beni sıkıyor. Piyasa da ki LoL'den ve CS:GO'dan pek farkı kalmıyor. Sürekli aynı şeyi yaptığın bir oyuna dönüşüyor. Oynanış gerçekten güzel. Ama benim için yetersiz.

@Wilfaelor hocam bir de bu tarz Online oyunların alışmak ayrı süreç. Ben adamların seviyesine gelene kadar öğrenene kadar kanser olmaktan başka bir şey yaşamıyorum.

Geçenlerde ilk defa BF girdim ve 6-7 saat gömdüm. Ama oyunu hala tam anlamıyla öğrenemedim. Haritaları vs taktikleri öğrenene kadar çok zaman yatırmam gerekiyor. Bunun yerine CoD oyununa giriyorum. Ortalama hikayeli güzel bir deneyim yaşıyorum çıkıyorum.
Bu tür oyunlar zaten ciddiye alınmamalı, arkaya müzik koyup keyifle oynanmaya çalışılmalı, öğrenmek için kafayı kırıp deli gibi rehber izlersen falan zaten zevk alamazsın dostum, gir, öldüğünde sinirlenme, yeni ve saçma sapan taktikler dene, atmosferi yaşa.

Geri
Yukarı