Dual Boot - Intel(R) Wireless-N 7260 problemi

@nakata38 =) Birkaç saat sonra deneyeceğim notlarımı aldım, çok sağol .... Ancak aslında benim sorunum masaüstüne gelmek değil. Bu zaten usb ile yapabiliyorum. Sıkıntı, USB olmadan boot etmek. Config dosyasındakileri okuyor sistem ama ekran kartı ID sini okumuyor. Ben önce bi deniyeyimde bakalım bir değişiklik olacakmı. Yazacağım... çok sağol ilgine...

maalesef bir yanıt alamadım. aynı hata devam...

usb den de çalıştığında bu hatayı veriyor, arada da çalışıyor. acil yardım bekliyorum

hatamı sanırım buldum usb siz boot etmek için. Config dosyasını sıfırdan oluşturuyordum. Artık usb deki configi kopyalayıp yeni clover üzerinden import ediyorum, düzenliyorum öyle sistemdeki config ile değiştiriyorum. işe yaradı, ilk açtığımda pc yi direk mac hızlı bişekilde açıldı, birazcık üst menüde görüntü bozukluğu vardı ama açıldı. ancak şimdi kapatıp açtığımda açılmıyor, hata VM Swap Subsystem is ON.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı