Dual Boot Windows XP nasıl kurulur?

Dual Boot olmadığı için gecemiyorum. Bir programla elle göstermem gerekiyor.
Pekalâ. Şimdilik geçici bir çözüm sunayım o zaman. Sanırım cep telefonunuzdan yazıyorsunuz. Telefonunuzdan Wifi'ye bağlanın. USB ile bilgisayara bağlayın. Telefondan USB Tethering'i açın. Şimdi bilgisayara gelmesi gerek. Eğer gelirse de Snappy Driver Installer ile internet sürücülerinizi kurun.

Pekalâ. Şimdilik geçici bir çözüm sunayım o zaman. Sanırım cep telefonunuzdan yazıyorsunuz. Telefonunuzdan Wifi'ye bağlanın. USB ile bilgisayara bağlayın. Telefondan USB Tethering'i açın. Şimdi bilgisayara gelmesi gerek. Eğer gelirse de Snappy Driver Installer ile internet sürücülerinizi kurun.
Mobil veri ile denedim onu az önce. Yine sürücü yüklemeye calisti ve internet olmadigi için yapamadı. İnterne de baglanamadim.

Exper bir bilgisayar. Anakartim G41MXE. USB bellegime program indirip onunla Dual Boot yapmaya çalışacağım.
Sizin anakartla aynı ethernet kontrolcüye sahip bir anakartın driver'ını buldum.
İnşallah işe yarar.

Sizin anakartla aynı ethernet kontrolcüye sahip bir anakartın driver'ını buldum.
İnşallah işe yarar.
Birazdan deneyeceğim hocam teşekkürler.
Evet, dediğim programla dual boot yapıp Windows 7'ye geçtim. Şimdi dediğiniz sürücüyü mü indireyim yoksa farklı bir yol mu izleyelim? Bu arada Windows 7'de olduğum için doğru sürücüyü Windows XP'ye nasıl kuracağım? @Baş-ül Adam

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar faydalansın diye yazıyorum dual boot yapmak için. Telefonunuzdan neosmart.net/EasyBCD/ girin. Buradan register diyip mail adresi yazın ve indirin telefonunuza. Ardından Microsoft 2.0 SP2 indirin telefonunuza. Ardından bu iki indirdiğiniz programı USB bellek ile vs. bilgisayarınıza aktarın. Önce SP2 kurun ardından diğer programı kurun. Programı çalıştırınca "Add New Entry" tıklayıp en üstteki sekmeden XP'yi seçip ekleyin. BCD Deploment kısmına gelin. Hiçbir şeye dokunmadan Write MBR diyin ve yeniden başlatın bu şekilde dual boot olacaktır.
Güncelleme: Şu an Google açılıyor. Bir şeyler de aratabiliyorum ama sitelere girmiyor. Mozilla Firefox felan yükleyebilir miyim bir yerden?
Güncelleme: Windows 7'ye geçip K-meleon adlı internet tarayıcısının setup dosyasını XP'ye aktardım. Onu yükledim ve sorun çözülmüş oldu.

Son düzenleme:
Güncelleme: Şu an Google açılıyor. Bir şeyler de aratabiliyorum ama sitelere girmiyor. Mozilla Firefox felan yükleyebilir miyim bir yerden?
Verdiğim sürücü işe yaradı mı? UC Browser kullanabilirsiniz.
Windows 7 üzerinden indirip XP'ye atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı