Dual bootta kullanılan AV programı diğer Windows'u etkiler mi?

522223

Decapat
Arkadaşlar bilgisayarımda Dual boot Windows 10 ve 8.1 var. Benim Windows 10 da kullandığım av Windows 8.1 de de bir performans düşüşü yaratır mı? Yani oyunlarda genellikle FPS'im genellikle düşük olduğu için 5 FPS bile değerli benim için. Bir etkisi olmayacağını düşünüyorum fakat yine de emin olmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımda Dual boot Windows 10 ve 8.1 var. Benim Windows 10 da kullandığım av Windows 8.1 de de bir performans düşüşü yaratır mı? Yani oyunlarda genellikle FPS'im genellikle düşük olduğu için 5 FPS bile değerli benim için. Bir etkisi olmayacağını düşünüyorum fakat yine de emin olmak istedim.
Senin bilgisayar kapalıyken alarm çalıyor mu?

10'da kurulu ise 10'da çalışacaktır, 8'de "otomatik olarak" çalışmaz.

Dual boot sistemlerde bir sistem diğerini etkileseydi Dual boot kurmanın bir manası kalmazdı. Etkilemez. Merak etmeyin. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı