Dual Channel RAM'de FPS artışı ne kadar olur?

Bilmiyorum YouTube'daki karşılaştırma videolarına bakabilirsin. Bende de tek kanal 8 GB var şu an. Bir tane daha sipariş verdim yarın gelir. Şu anda mevcut sistemle 280-290 arası ortalama FPS alıyorum. Çift kanala geçtiğimde fark olursa söylerim.

Ekran kartım yok CS:GO'da şu an ortalama 50FPS aliyorum videolarda emin değilim 10 videonun 6'sı 10FPS artmış bazısı 30 civarlari

Ekran kartım yok CS:GO'da şu an ortalama 50FPS aliyorum videolarda emin değilim 10 videonun 6'sı 10FPS artmış bazısı 30 civarlari.

4'ten 8'e geçtiğin için bir artış olacak zaten. Bir de çift kanal olması daha çok artış sağlar. Ama dediğim gibi net bir değer söylemek zor.

Bilmiyorum YouTube'daki karşılaştırma videolarına bakabilirsin. Bende de tek kanal 8 GB var şu an. Bir tane daha sipariş verdim yarın gelir. Şu anda mevcut sistemle 280-290 arası ortalama FPS alıyorum. Çift kanala geçtiğimde fark olursa söylerim.

280'den 340'a çıktı benim ortalama FPS'im.

Bendede 4GB RAM var. Dual Channel olması için yanına 4GB RAM daha mı eklemeliyim yoksa 8GB RAM'DE taksam dual channel olurmu?

Yeni konular

Geri
Yukarı