Dual Core E2220'ye Ekran Kartı

Kokasi35

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Full-Stack Developer
Herkese merhabalar. Bu siteye yeni üye oldum. Sizden yardım istiyorum. Benim sistemim;
İntel Pentium Dual Core E2220 İşlemci
ECS G31T-M7 (v1.0) Anakart
1 GB DDR2 Ram

Evet benim sistemim böyle sizin bana yardım etmenizi istiyorum. Ben bu sisteme nasıl geliştirebilirim? Toplam bütçem 600 TL. Küçük çaplı videolar çekeceğim ve oyun oynayacağım. O oyunları düşük ayarda da açarsa yeter. Birde son bir sorum var. Battlefield 3 açar mı bu sistem. 1360X768 çözünürlüğünde, ayarlar düşük de olsa açar mı?

Usta bu sisteme yapılacak çok bir şey yok. Anakart eski galiba. Ne önersek anakart desteklemeyecek. Paran cebinde kalsın. Paranı biriktir ve sıfırdan topla bence.

Yorumlarınız için teşekkürler. Gerçekten gereksiz bir yatırım mı olur? Sizin bana önerebileceğiniz başka sistem önerisi var mı?

Fazla oyun ve grafik meraklısı değilim. 2000 TL kim kaybetmişte ben bulayım :( . Apu işlemcili sistem önerebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı