Dual Core E2220'ye Ekran Kartı

kardeş aynı sistem bende de var , 1 ay önce bir ekran kartı aldım çok uygun bir fiyata yani çok düşük ayarlada oyun oynayabiliyorum ama sıkıntı çıkartan tek şey işlemci oluyor , bide sende bellek 1 gb eyer boşta slotun varsa oraya 1gb veya 2gb lık bir ddr2 bellek daha tak ki daha rahat çalışsın sistem, oyun performanslarına gelince ben çoğu oyunu denedim bt3 , crysis , gta4,pes2013 gibi oyunlar gta4'ü,pes2013 çalıştırabildim , araba yarışı olarak need for speed mostwanted 2012 yi oynayabiliyorum çok düşük ayarlarda yani kardeş bu sistem beni idare etsin diyosan sana şu kartı öneririm Gigabyte Nvidia GeForce 210 1GB 64Bit DDR3 (DirectX 10.1) PCI-E 2.0 Ekran Kartı (GV-N210D3-1GI) - Bilgisayar - Hepsiburada.com psu 300 watt galiba seninde bu kart benim sistemime uygun , oyunlarla doldurma pc yi kasma yaşarsın ben iki kez format attım bu oyunları denerken çünkü kaldırmıyo en sonunda kasılıp kalıyo o yüzden bi kaç oyun yüklemeni tavsiye ederim.Alırsan hayırlısı olsun ama yinede daha iyi anlayanlarda yorum yapsın.

Önerebileceğiniz başka sistem yok mu? Sizin dediğinizi ve önerilerini dikkate alıyorum.

CL11 önermeyin.CL9 gayet yeterli

APU sistemlerde belleğin hızı yüksek olmalı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı