Dual Core E5500 İşlemcili Bilgisayarım Nasıl ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnurB

Kilopat
Yer
A, A
İşletim sistemim var, oyun alıcam (Orjinal Tabi). Bu kadar para vermişken oyunun donması gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorum.

• Win7 64 bit professional (6,1 yapı 7601 )
  • G31M-ES2L
  • İşlemci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5500 @ 2,80Ghz (2CPUs) 1,80Ghz
  • ATI Readoron HD 4600 series.
  • 4 Gb Ram

Bu oyunları güzel bir şekilde çalıştırır mı yada sizin önerdiginiz sağlam ve çalıştırıcak oyun var mı? Donma olmasın isterim.

• Star Wars The Old Repuclic:
  • Call Of Duty Modern Warfare 3
  • Call Of Duty Black Ops:
  • Battlefield 3 :
  • Battlefield Bad Company 2 :
  • Battlefield Bad Company 2 Vietnam :
  • Batman : Arkham City:
  • Assassin's Creed: Revolution + 3 DLC:

Vallahi dost acı söyler, o sistemle o oyunları oynayamassın. Sana bir sistem degisikligi şart. O sistemle bir tek old republic'i oynarsın oda ne kadar olur bilemem:D

Vallahi dost acı söyler, o sistemle o oyunları oynayamassın. Sana bir sistem degisikligi şart. O sistemle bir tek old republic'i oynarsın oda ne kadar olur bilemem:D

Güldürdün dostum. Ben hepsinin singleplayeri düzgünce oynadım birkaçı hariç. Ama oynadıklarımda sorun çıkmadı. Sadece stari oynamadım oda çalişir diorsun :)

İyi hoş oynadın ama hangi kalitede nasıl bir göz zevkiyle oynadın orası önemli. Minecraft oynar gibi oynamanın anlamı yok sonuçta o oyunları ama sen memnunsan sıkıntı yok ^^

İyi hoş oynadın ama hangi kalitede nasıl bir göz zevkiyle oynadın orası önemli. Minecraft oynar gibi oynamanın anlamı yok sonuçta o oyunları ama sen memnunsan sıkıntı yok ^^
Normal Ayarlarda kasmadan Düzgünce oynadım Ayriyetten sadece yani yukardaki oyunlar için işlemci kötü ama oyunlarda en son işlemciye bakılıyormus yani ben öyle duydum.

İşlemci akıcılık(FPS) için önemli. İşlemcin yeterli olduktan sonra göz zevki için iyi bir ekran kartı şart.

Bilemiyorum, bence buradaki her soruyu biliyorsun, konu olsun diye açıyorsun heralde onur abi. :D Ayrıca bence en önemlisi diye bir şey söz konusu deil, hepsi esit oranda olmalı. Mesela bence oyunlarda işlemci ortalma %95 ekran kartı ise ortalama %65 zorlanıyor bir orantısızlık söz konusu. İşlemcim ekran kartıma yetişemiyor. :D

Bilemiyorum, bence buradaki her soruyu biliyorsun, konu olsun diye açıyorsun heralde onur abi. :D Ayrıca bence en önemlisi diye bir şey söz konusu deil, hepsi esit oranda olmalı. Mesela bence oyunlarda işlemci ortalma %95 ekran kartı ise ortalama %65 zorlanıyor bir orantısızlık söz konusu. İşlemcim ekran kartıma yetişemiyor. :D
Konu olsun diye açmıyorum elbette takılıyorum emin olmak istiyorum diğer forumlarıda yoruyorum :) ama diğer forumlarda yorum yapiyorlar burda ise kesin çözüm ve yanlıs olmayan nesnel bilgiler.Ben bügüne kadar Recep Baltaş'ın hiç espiri yapıp yada forumlarda kullanılan hocam felan demiyor ama aslında cok sıcak kanlı birisidir kendisi(videolarda öyle)işlerini süper yapiyor Burak İle Recep :)

Nerden nereye anlatmak istedigim yoruma kapalı konuları burda aciyorum :)

Sistem gayet dengeli kurulmuş bir sistem. Ama günümüz oyunları için yetersiz kalabilir. Eğer Upgrade yapmak istersen işlemciden başlayabilirsin. Bu arada anakartının revizyonunu öğrenebilir misin? Kasayı açtığında anakartın en sol alt kısmında "REV 2.3" şeklinde yazar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı