Dual Core E6500 2.93 GHz İle Oyun Oynayabilir miyim ?

• Konuyu başlatan OguzhanBardakkcı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 4B
O

OguzhanBardakkcı

Ziyaretçi
Arkadaşlar işlemcim E6500 2.93 GHz 2 Çekirdek. 2x2 GB 1333 Mhz ram var.
Şuan sistemdeki ekran kartı Asus EAH 5450 64 Bit . Overlock ile 800 mhz çekirdek hızına geliyor.
Fakat oyun oynanmıyor. NFS The Run oynayabiliyorsun fakat fps 20-24 arası. Akıcılık hiçbir oyunda yok. BT3 Orjinal almıştım. Multiplayer oynamak imkansız gibiydi. Herhangi bir oyunda eğer akşam efekti varsa hiçbir şey gözükmüyor. İşlemcim mi çok kötü yoksa ekran kartı mı ? R7 250 Alırsam oyunları oynayabilir miyim. Çözünürlük 1280*1024 , zaten ekran hd değil. Oyunları 1280*1024 Medyum da açsa yeter. Çok araştırdım fakat cevabı bulamadım. İşlemci değiştir önerisinde bulunmayın hemen. Komple yeni kasa almak demek bu benim için. Çünkü soket eski .

İyi Forumlar !

Ekran kartı , işlemci ile arasında iletişim kuruyor. İşlemci geri kalmaz yani dimi ? Oynatır dediniz. Low da oynatma mevzusu değil inşallah. Çünkü şuan zaten oynanabiliyor fakat zevk vermiyor akıcılık yok. Şimdi 2. Kez ekran kartı alıcağım. Performans değişmiğcekse para ziyan etmek istemiyorum. Çoğu oyunda minimum sistem gereksinimleri Quad işlemci gösteriliyor. En az 4 Çekirdek yazıyorlar.

Teşekkür Ederim.

Arkadaşlar işlemcim E6500 2.93 GHz 2 Çekirdek. 2x2 GB 1333 MHz RAM var.
Şu an sistemdeki ekran kartı ASUS EAH 5450 64 Bit. Overlock ile 800 MHz çekirdek hızına geliyor.
Fakat oyun oynanmıyor. NFS The Run oynayabiliyorsun fakat FPS 20-24 arası. Akıcılık hiçbir oyunda yok. BT3 orijinal almıştım. Multiplayer oynamak imkansız gibiydi. Herhangi bir oyunda eğer akşam efekti varsa hiçbir şey gözükmüyor. İşlemcim mi çok kötü yoksa ekran kartı mı? R7 250 Alırsam oyunları oynayabilir miyim? Çözünürlük 1280*1024, zaten ekran HD değil. Oyunları 1280*1024 Medyum da açsa yeter. Çok araştırdım fakat cevabı bulamadım. İşlemci değiştir önerisinde bulunmayın hemen. Komple yeni kasa almak demek bu benim için. Çünkü soket eski.

İyi Forumlar!

Benim de işlemcim aynı Call of Duty modern warfame GTA san bully Left 4 Dead age of hıstory gibi oyular oynuyorum tabii senin ekran kartınadan bağlı

Geri
Yukarı