Dual Core i7 4960X Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazım kurallarına dikkat ederek yazarsan güzel olur. ( Cümlenin başında büyük harfle başlanır. Noktalamaya da dikkat ediniz. )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konuşmalarından yaşının en fazla 14-15 olduğu açıkça belli oluyor zaten. Ayrıca neden oha diyeyim? O kadar para tutturdu isen de gelip bur da hava atma, git 1-2 fakirin karnını doyur.

İnşallah doğrudur ama pek inandırıcı gelmedi.

Bu konuşmalarından yaşının en fazla 14-15 olduğu açıkça belli oluyor zaten. Ayrıca neden oha diyeyim? O kadar para tutturdu isen de gelip bur da hava atma, git 1-2 fakirin karnını doyur.
1-2 Fakirin Karnını Doyurucam ? O Paranın %39 unu Lösemiye Bagışlıyacagız %5'İnide CemEvinde Fakirlere Yemek Dagıtıcaz.

Tamam o zaman. Milli Piyango'dan aldığınız ödeme belgesinin fotoğrafını at da herkes inansın. Öyle bilmem kaç milyar kazandım demekle olmuyor.

Lütfen Konuyu Silermisiniz Adminler&moderatörler.

Tamam o zaman. Milli Piyango'dan aldığınız ödeme belgesinin fotoğrafını at da herkes inansın. Öyle bilmem kaç milyar kazandım demekle olmuyor.

Tamam Atarım. Kardeşim Akşam Fatura Bilgileri Falan bende degil.

@ozan1014 Daha yaşın 13. Bazı şeyleri anlamanı beklemiyoruz ancak en azından bu yaşlarda, insanların vakitlerinden çalmamayı öğren. İnternetin her eve girmesinin doğal sonuçlarından birisin.

Git kumda oyna rica ediyorum. Belli bir bilgi akışının gerçekleştiği bu tarz platformları kirletme.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı