Dual Graphics Nasıl yapılır ?

yasin.savran

Hectopat
Daha fazla  
  • AMD A10 6800K
  • 8 GB DDR3 RAM
  • 120 GB SSD
  • FM2a55ds2 anakart
  • Powercolor HD 7850 2GB 256 bit ekran kartı

APU ile harici ekran kartını birleştirerek daha çok performans almak istiyorum. Lütfen Crossfire ile karıştırmayın. BIOS tan (Gigabyte) Peripherals -GFX Configuration -Primary video device -Integrated graphics i force yapıyorum UMA Frame Buffe Size 2Gb ye getirip f10 ile kaydediyorum. Ama masaüstü catalyst control centerda performans veya oyun bölümüne tıkladığımda AMD Dual graphics bölümü olmuyor. Görüntü bağdaştırıcıda 2 tane ekran kartı gözüküyor. Catalsty de performans veya oyunda Dual graphics bölümünde APU+GPU nasıl görebilirim. Sizce nerde hata yapıyorum. Driver lar güncel. Görüntü ekran kartında geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
görüntü bağdaştırıcıda 2 tane ekran kartı gözüküyor. 8670 ve 7800 . uyumlu değillerse bunlardan hangisini kullandığımı nereden bileceğim. Bıos tan bi ayar var mı

görüntü bağdaştırıcıda 2 tane ekran kartı gözüküyor. 8670 ve 7800 . uyumlu değillerse bunlardan hangisini kullandığımı nereden bileceğim. Bıos tan bi ayar var mı

Görüntü kablosunu ekran kartına taktıysanız ekran kartından, anakarta takdıysanız işlemcinin içindeki grafik işlemcisinden görüntü alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı