Dual RAM Garantisi Nasıl İşler?

hamzapaşazade

Decapat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, yeni PC topladım ve açtığımda her fan dönüyordu ve ekrana görüntü gelmiyordu. Ben de RAM'leri teker teker denedim ve bu şekilde görüntü alabildim. Yani Dual RAM'lerimden biri bozuk.

Sormak istediğim ise bu RAM'in garantisi nasıl işler? Garantiye göndermek için her iki RAM'i de mi göndermem lazım yoksa 1'i yeterli mi? Direkt değişim mi yaparlar yoksa onarım mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar, yeni PC topladım ve açtığımda her fan dönüyordu ve ekrana görüntü gelmiyordu. Ben de RAM'leri teker teker denedim ve bu şekilde görüntü alabildim. Yani Dual RAM'lerimden biri bozuk.

Sormak istediğim ise bu RAM'in garantisi nasıl işler? Garantiye göndermek için her iki RAM'i de mi göndermem lazım yoksa 1'i yeterli mi? Direkt değişim mi yaparlar yoksa onarım mı?
Onarım olmaz, direkt değişim olur stok varsa. Stok yoksa para iadesi oluşturulur.

Garanti belgesinde yazıyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221210_102543.jpg
    IMG_20221210_102543.jpg
    127,5 KB · Görüntüleme: 25
RAM'ın arızalı ise garanti belgesinde distribütör yani onarımı yapan kişi oradaki numarayı ara RAM'ım bozuk de sana bir kargo kodu verecekler sonra da çıkan rapora göre ya iade olur ya değiştirilir ya da tamir olur iade olur ise aldığın platformdan Trendyol gibi oraya sana gönderilen raporu gönder ve para iadesi yapılacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı