DUAL-RTX2060-O6G-EVO nasıl?

Türk firmalarından bilgisayar parçası alacaksan sadece Vatan Bilgisayar'dan al. Hele ki hazır sistem satıyorlarsa kaçarak uzaklaş. Kişiye özel sistem topluyoruz adı altında iade bile edemiyorsun yasalara bile uymuyorlar.

Amazon üzerinden al başın ağrımasın. Ben 120 GB SSD'i bile yurt dışı almaya başladım, Hans bana daha çok değer veriyor.

EVO serisi ASUS'un Dual segmentinde revize edilmiş yenilenmiş versiyonu güzel kart kısacası STRIX veya Gaming X seviyesinde soğutma beklemeyin.

Öne çıkan özellikleri

Yenilenmiş ve toza dayanıklı fan yapısı,
Arka backplate alüminyum plastik değil
geniş soğutma bloğu

Türk firmalarından bilgisayar parçası alacaksan sadece Vatan Bilgisayar'dan al. Hele ki hazır sistem satıyorlarsa kaçarak uzaklaş. Kişiye özel sistem topluyoruz adı altında iade bile edemiyorsun yasalara bile uymuyorlar.

Amazon üzerinden al başın ağrımasın. Ben 120 GB SSD'i bile yurt dışı almaya başladım, hans bana daha çok değer veriyor.

Hazır sistem almadım sadece ekran kartı aldım. Aynı ekran kartı Vatan da 8.5 k :) Siteyi araştırdım ve Technopat forum da sorarak aldım bugün de kargoya verildi yarın elimde olur büyük ihtimalle. İlk isim kutu ve ürün paketine bakıp bir anormallik yoksa garanti durumunu sorgulatmak olacak ASUS'un sitesinden.
650W almanızı tavsiye ederim. Ayrıca Rampage yerine farklı bir PSU düşünün bence.

Elimdeki modeli söyledim hocam daha önce 1660 Ti ile kullanıyordum. Yeni alacak olsam tavsiyenize uyardım muhakkak 600'ün yeterli olacağını söyledi çoğu arkadaşımız.

Arkadaşlar gaminggen sitesinden bu ürünü almaya karar verdim. Piyasadaki mecvut 2060 kartları arasında performans ve soğutma anlamına en mantıklısı bu model geldi site güvenli midir? Diyeceğiniz bir şey var mıdır bu kararımla ilgili?

İşlemcim Ryzen 5 3600. 144 Hz monitör 16 GB 3200 MHz RAM'li sistemim var.

Tahminimce güzel bir kart ama MSI Gaming X daha üstündür diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı