Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Satıcı ne olursa olsun fatura Hepsiburada üzerinden alınıyor. Efatura olarak baktığınızda hepsifatura adresine arşiv gittiğini görürsünüz. Ayrıca betaplus, Gaming gen TR ile aynı şirket. Bu tip şeyleri araştırmadan yazmamak lazım. Yanıltıcı bilgiler veriyorsunuz.

Merhaba hocam, hepsiburadaki beta Plus firmasına sordum cashback kampanyasına dahil dedi. Garanti olsun diye ASUS'a da mail attım. Beta plasdan ASUS Dual 6600XT'yi 6800 TL'ye almıştım kampanya ile bir sorun yaşamadım. 6600 XT'yi satıp 6700 XT almayı düşünüyorum.

itopya fiyatı 15.580 tlye çıkarmış 9899 tlden. Almaya çalıştığımda hata veriyordu ama işlemler yinede ilerliyordu. Riske girmeyelim diyip hepsiburadan aldım demin. Onlarda iptal etmezler umarım. Bu arada cashback için şartları okuduğumda iletilen geri ödeme adresi bişeylere açık olmalı falan diyor. Bankadan bazı ayarları açtırmak mı gerekli bilen var mı?

İlk İtopya'dan alacaktım taksit de vade farkı olunca Hepsiburada'ya döndüm. Tam oradan alacakken Vatan Bilgisayar daha uygun fiyat yapmış. Geri ödeme ile gerçekten iyi fiyata geldi.

ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım 3 gün önce 9,900 TL sattılar şimdi fiyat daha da düşmüş ama sadece 6700XT oc düşüyor neden diğer 6000 serilerde düşüş yok anlamadım umarım bir sıkıntı yoktur bu seride

Asus RADEON DUAL RX 6700 XT OC 12GB GDDR6 192Bit AMD Ekran Kartıı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus RADEON DUAL RX 6700 XT OC 12GB GDDR6 192Bit AMD Ekran Kartı en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da daha uygun vadesiz 6+6 taksit

Son düzenleme:
Oohhh çok iyi. 15 gün önce 9.999TL'ye hbden alınca sevinmiştim 😂😂 hayatımda ilk defa pc topladım o da böyle oldu sağlık olsun. Ve game bundle alamadım hepsiburadadan almıştım onda da var mıdır acaba ?

Son düzenleme:
ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım 3 gün önce 9,900 TL sattılar şimdi fiyat daha da düşmüş ama sadece 6700XT oc düşüyor neden diğer 6000 serilerde düşüş yok anlamadım umarım bir sıkıntı yoktur bu seride

Asus RADEON DUAL RX 6700 XT OC 12GB GDDR6 192Bit AMD Ekran Kartıı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus RADEON DUAL RX 6700 XT OC 12GB GDDR6 192Bit AMD Ekran Kartı en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da daha uygun vadesiz 6+6 taksit
sadece bonus karta 6+6 onu da belirteyim.

Oohhh çok iyi. 15 gün önce 9.999TL'ye hbden alınca sevinmiştim 😂😂 hayatımda ilk defa pc topladım o da böyle oldu sağlık olsun. Ve game bundle alamadım hepsiburadadan almıştım onda da var mıdır acaba ?
var diye biliyorum ama yinede arayıp sora bilirsin hepsi buradan müşteri hizmetlerine

sadece bonus karta 6+6 onu da belirteyim.
evet itopya dan aldığımı iptal edip bunu alacağım bakalım ala bilirsem

Yeni konular

Geri
Yukarı