Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Hepsiburada sitesinden dün satın aldım. ASUS'un kampayasıda etkili oldu. Normalde piyasa fitayı 13 bin TL civarı ve daha yüksek fiyatlar var. 1 saat sonra iptal ettim. Firma hakkında hiç olumlu yorum yapan yok neredeyse + fiyat bayağı düşük olunca içime bir kurt düştü. Ya güzel bir kampanyayı kaçırdım ya da arızalı bir ürün almaktan kurtuldum: )

Hepsiburada sitesinden dün satın aldım. ASUS'un kampayasıda etkili oldu. Normalde piyasa fitayı 13 bin TL civarı ve daha yüksek fiyatlar var. 1 saat sonra iptal ettim. Firma hakkında hiç olumlu yorum yapan yok neredeyse + fiyat bayağı düşük olunca içime bir kurt düştü. Ya güzel bir kampanyayı kaçırdım ya da arızalı bir ürün almaktan kurtuldum: )
Bence kampanya kaçırmışsın dostum. Ürün neden arızalı olsun ki? Nerden alırsan al elektronikte arızalı çıkabilir o durumda değişim yaparsın zaten bunun haricinde kapalı kutusunda gelen ürünün satıcıya özel olarak arızalı çıkacağını sanmıyorum. İkinci el ürün alırken satıcı önemli ama sıfır üründe satıcı kaynaklı sıkıntı yaşayan görmedim.

Telefon aldım sıfır aynı siteden bozuk çıktı iade yerine garantiye gitti ekranı değişti geri geldi. Laptop aldım aynı şekilde sorunlar. Firma hakkındaki yorumlar demiştim ya ( Hepsiburada da yer alıp bu indirimli kartı satan firma için diyorum). Hepsi aynı dertten şikayetçi, sıfır aldıkları ürünleri iade ya da değişim yapmamak için hep sorun çıkarmış firma. Belki benim şansıma denk geldi bilemiyorum.

Beta Plus satıcısı İtopya mı ? Değilse geri ödeme olmaz. Ben dün iki fiyatı da gördüm ama Beta da ödeme yok diye İtopyadan aldım. Hata mı yapmışım ?

Satıcı ne olursa olsun fatura Hepsiburada üzerinden alınıyor. Efatura olarak baktığınızda hepsifatura adresine arşiv gittiğini görürsünüz. Ayrıca Betaplus, Gaming gen tr ile aynı şirket. Bu tip şeyleri araştırmadan yazmamak lazım. Yanıltıcı bilgiler veriyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı