Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Vermiyor hocam maalesef ama 250 lira daha ucuz olunca ve bonus kart ile 6+6 taksit daha mantıklı geldi bana, bende Vatan'dan satın aldım.

Hocam ben de vatandan aldım bonus kart ile siteden 6+6 taksit seçtim bonus uygulamasında 6 taksit gözüküyor sizde de böyle mi gözüküyor anlayamadım durumu.

Hocam ben de vatandan aldım bonus kart ile siteden 6+6 taksit seçtim bonus uygulamasında 6 taksit gözüküyor sizde de böyle mi gözüküyor anlayamadım durumu.
Hayır hocam bende 12 taksit görünüyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20220807_010934.jpg
    IMG_20220807_010934.jpg
    19,8 KB · Görüntüleme: 47
Aben Hepsiburada'dan satın aldım ürün dün geldi yalnız bana gelen fatura penta teknoloji ürünleri adı altında gelmiş Hepsiburada'daki faturaya PDF olarak açıp baktigimda beta Plus yazıyor 2 faturada birbirinden farklı normal mı bu durum satıcıyla iletişime gecemedim hafta sonu olduğu için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aben Hepsiburada'dan satın aldım ürün dün geldi yalnız bana gelen fatura penta teknoloji ürünleri adı altında gelmiş Hepsiburada'daki faturaya PDF olarak açıp baktigimda beta Plus yazıyor 2 faturada birbirinden farklı normal mı bu durum satıcıyla iletişime gecemedim hafta sonu olduğu için.
Evet, bazen olabiliyor bu durum. Hepsiburada'dan indirilen faturayı kullanırsınız.

Penta faturası dediğiniz şey muhtemelen fatura değil irsaliye, asıl fatura ise beta plus yazan. Ürün satışı yapıldığında tedarikçi firma olan Penta üzerinden firmaya değil doğrudan tarafınıza kargolama yapılmış anlayacağınız.

Merhaba arkadaşlar, ben Asus desteğe sorduğumda satıcının "Hepsiburada" olması gerektiği söylendi. O sebeple de ürünü teslim bile almadan iade işlemi başlattım. Bu postta açılan satıcının kampanyayı desteklediğine emin misiniz? Hiç Asus'a kaydettiren veya Asus ile iletişime geçen oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı