Elektronik Dual RX 6700 XT OC 9749 TL+1755 TL Cashback

Arkadaşlar çok fazla kafa karışıklığı var ve bilmeden onaylamadan yazıyor bazı arkadaşlarımız. Özet geçeyim;

1 Hepsiburada satıcı şartı yok.
2 Amd oyunları Betaplus ile veriliyor
3 Cashback kampanyasına Betaplus dahil.

Kendi başvurumu kontrol ettiğimde onaylı olarak görüyorum ve AMD oyunlarını da aldım.
Benim de takip edince Asus sitesinde onaylı görünüyor fakat Asus TR'den dönen mesaj böyle. Bu Asus TR işi ne Hepsiburada mağaza göstermiş yalnızca Hepsiburada ise bağlantıya Hepsiburada satıcısı olarak bağlantı koysa. Satıcıda kampanyadan yararlanabiliyoruz dedi hepimize. Oyunları da aldık. Asus TR işi bozmasın kaç saat SN işimi bile halledemedi Asus TR, bende Avrupa'sına mail attım hemen SN problemi çözdüler. TR'deki sistemi bile ne kadar yavaş olduğu ve olayı anlamakta zorluk çektikleri belli. Hiç gidip Asus TR'deki mail atınca satıcınla konuş diye iteklemedi Avrupa mail attığımda.

1660030848259.png

Benim de takip edince Asus sitesinde onaylı görünüyor fakat Asus TR'den dönen mesaj böyle. Bu Asus TR işi ne Hepsiburada mağaza göstermiş yalnızca Hepsiburada ise bağlantıya Hepsiburada satıcısı olarak bağlantı koysa. Satıcıda kampanyadan yararlanabiliyoruz dedi hepimize. Oyunları da aldık. Asus TR işi bozmasın kaç saat SN işimi bile halledemedi Asus TR, bende Avrupa'sına mail attım hemen SN problemi çözdüler. TR'deki sistemi bile ne kadar yavaş olduğu ve olayı anlamakta zorluk çektikleri belli. Hiç gidip Asus TR'deki mail atınca satıcınla konuş diye iteklemedi Avrupa mail attığımda.

Eki Görüntüle 1479267
Ben böyle yapacaklarını tahmin ettiğim için hiç bulaşmadım hocam.

Kimsenin bir şey yaptığı yok. Hepsiburada Betaplus satıcısının Cashback ve AMD oyunları mevcut. Kafa karıştırmayın boşuna.

Dosya Ekleri

• 010A1442-FCA3-4A86-80B7-37C1DDA072CA.jpeg
    010A1442-FCA3-4A86-80B7-37C1DDA072CA.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 68
Kimsenin bir şey yaptığı yok. Hepsiburada Betaplus satıcısının Cashback ve AMD oyunları mevcut. Kafa karıştırmayın boşuna.
Burada hem Asus desteğin hem de müşteri hizmetlerinin bana verdiği bilgiye istinaden ben risk almadım. Geri Ödeme sürecinde sorun çıkabilir diye. Çıkmaya da bilir evet ama bu tamamen benim tercihim. İnsanların bu denli kafasının karışması onların bir öyle bir böyle konuşmalarından, farklı yollardan farklı bilgi aktarmalarından dolayı. Bir kampanya yapılıyorsa kurallar net olmalıdır sonuçta. Asus bu süreci net yönetemiyor maalesef.

@bugranarefe Asus Türkiye işini doğru yapamıyor. Kimisine evet derken kimisine hayır diyor. Satıcıdan alanlar çok mecburi vermek zorundalar. Net bir bilgi yok, adres olarak hepsiburada.com denmiş başka açıklaması yok, eğer öyleyse net bilgi olarak Hepsiburada satıcısına yönlendirmesi gerek. Zaten orada satılan ürünler satıcı fark etmeksizin Hepsiburada bünyesi altında.

AMD'nin Vatan'dan alınan ekran kartlarına oyun vermemesi tuhaf.
Vatan'dan sadece sistem alanlara ayrı bir kampanya var: "Raise the Game Fully Loaded"
Vatan'dan daha uyguna aldık bu kartı ama oyunları alamıyoruz.

Kampanya başvurusu yapıyorum kutu üzerinde svk ile başlayan kod var omu yoksa kartın backplatinde barkodun altındaki n2 ile başlyana kod mu

Hallettim kocaman serial no etiketini görmemişim

Son düzenleme:
Ben 8'inde giriş yapmıştım bugün durumu onaylandı olarak gözüküyor. Girerken geri ödeme 20 iş günü sürebilir diyordu. İlk başvuranlardan geri ödeme alan oldu mu?
Bir de 2K monitör alsam diyorum 525 TL de onda iade varmış. ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 27″ 170Hz 1ms IPS G-Sync QHD monitör 5900 TL gaming.gen.tr de kullanan var mı önerir misiniz? Geri ödeme ile 5375 TL ye gelecek.

Geri
Yukarı